با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  وسواس جبری ریزش مو
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 373 بازدید

  وسواس جبری در ریزش مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  تاکنون با واژه ی وسواس جبری آشنا شده اید؟ اما این اتفاق در بسیاری از افراد وجود دارد و باعث به وجود امدن مشکلاتی از جمله ریزش مو در افراد می شود. شاید مقداری این جملات برایتان نامفهوم باشد که وسواس جبری چگونه میتواند ریزش مو را پدید آورد. اما مطمئنا افرادی را دیده اید که در شرایط مختلف موهای خود را کنده اند و یا به دلیل وسواسی که دارند در روز بارها موهای خود را میشویند. تمامی کارهایی که آنها انجام می دهند از عواملی هستند که ریزش مو را برای آنها به همراه خواهد داشت و پس از بروز این مشکل به سراغ درمان آن می روند.

  انواع وسواس جبری

  شاید تنها شنیدن نام وسواس جبری سخت باشد اما دانستن انواع مختلفی که از آن در بین مردم وجود دارد باعث شود شما نیز متوجه شوید که در برهه ای از زمان به آن دچار می شوید و سعی کنید آن را کنترل کنید. از جمله این وسواس میتوان به بیماری تریکوتیلومانیا، تلوژن افلوویم و … اشاره کرد. دقت داشته باشید که تمامی این موارد قابل کنترل می باشند اما تنها در صورتی که خود بیمار بخواهد آن را درمان کرده و موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشد نه تنها برای زمانی که موهای خود را بدست آورد و دوباره کارهای گذشته را تکرار کند.

  درمان وسواس جبری

  برای اینکه بتوانید به درمان استرس جبری بپردازید در ابتدا باید به سراغ یک مشاور بروید و در رابطه با آن با او صحبت کنید. مطمئنا او راهنمایی های بسیاری در اختیار شما قرار می دهد که با انجام آنها میتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید. از طرفی دیگر مسئله ای که وجود دارد پزشک متخصص باید بررسی کند که به کدام نوع از وسواس جبری دچار شده اید اگر موهای خود را می کنید این میتواند از یک اختلال روانی نشات گرفته باشد، اگر باعث شوک به موهایتان می شوید این مسئله نیز درمانی متفاوت دارد، و حتی وجود قارچ هایی بر روی سر میتواند وسواسی را به وجود آورد که باعث شود روزی چند بار سرتان را بشویید. از همین رو در انتخاب پزشک دقت داشته باشید.

  وسواس جبری در ریزش مو

  وسواس جبری در ریزش مو

  وسواس جبری و هزینه های درمان

  در رابطه با هزینه های درمان وسواس جبری باید بگوییم که این مسئله ارتباط بسیار نزیکی با بیماری شما دارد. در واقع پزشک باید تشخیص دهد که به کدام نوع از این بیماری مبتلا شده اید، سپس میتواند یک انتخاب درست برای درمان شما داشته باشد و هزینه آن را مشخص کرده و سپس شما را به نتیجه دلخواه برساند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.