با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پاکسازی پوست صورت با روش میکرودرم ابریژن
  31 جولای 2018 بدون نظر 904 بازدید

  پاکسازی پوست صورت با روش میکرودرم ابریژن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  روش های زیادی برای پاکسازی پوست صورت وجود دارد که با لایه برداری پوست توسط این روش ها و از بین رفتن سلول های مرده سطح پوست جوانی و شادابی به پوست باز گردانده می شود و به جای پوستی خشن و زبر پوستی نرم و لطیف ظاهر خواهد شد که یکی از این روش ها میکرودرم ابریژن می باشد اما پاکسازی پوست صورت با روش میکرودرم ابریژن چگونه انجام می گیرد.

  میکرودرم ابریژن

  یکی از راه های پاکسازی و لایه برداری پوست صورت میکرودرم ابریژن می باشد که در این روش به وسیله دستگاه پودر کریستال به سطح پوست پاشیده می گردد که این پودر هیچ ضرری برای پوست نخواهد داشت و با پاشیده شدن آن بر روی سطح پوست و مکش دوباره آنها توسط دستگاه مکنده به نوعی سایشی در پوست ایجاد می گردد و پوست به آرامی لایه برداری می گردد و لایه های ضخیم و سلول های مرده از روی آن حذف می گردد و از این طریق پوست جوانسازی پوست می گردد.

  لایه برداری پوست با این روش

  روش میکرودرم ابریژن روشی مناسب برای لایه برداری پوست برای رفع تغییر رنگ پوست، لک ، از بین بردن چروک پوست و سوختگی های ناشی از نور آفتاب می باشد که از این طریق ظاهری شاداب برای پوست ایجاد می گردد.

  پاکسازی پوست صورت با روش میکرودرم ابریژن

  پاکسازی پوست صورت با روش میکرودرم ابریژن

   مزایای روش میکرودرم ابریژن

  در این روش پاکسازی پوست که روشی غیر تهاجمی می باشد از هیچ نوع جراحی در پوست استفاده نمی گردد، عوارض آن برای بیمار بسیار ناچیز می باشد، باعث ایجاد حساسیت در پوست نمی شود، یک روش درمانی مناسب برای پوست حساس به مواد شیمیایی می باشد و خطری جدی را برای پوست ایجاد نمی کند.

  هزینه روش میکرودرم ابریژن

  در لایه برداری پوست با این روش هزینه کلی روش به تعداد جلسات درمانی ، دستمزد متخصص و میزان مشکلات پوست و تعرفه کلینیک بستگی خواهد داشت و در هر بیماری با توجه به فاکتورهای ذکر شده متفاوت خواهد بود.

  هزینه پاکسازی پوست در آرایشگاه

  هزینه پاکسازی پوست در آرایشگاه

  انجام مراحل پاکسازی پوست با روش میکرودرم ابریژن بسیار راحت و بدون درد می باشد و این روش ضرری برای پوست نخواهد داشت و روش مناسب برای رفع و درمان  جای جوش صورت ، لک و درمان منافذ باز پوست می باشد که به دلیل عوارض کم بسیار مورد توجه بیماران قرار گرفته است و بیماران پس از انجام این روش به دلیل عدم نیاز به استراحت به راحتی می توانند به فعالیت های  روزمره خود ادامه دهند.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.