با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پاکسازی پوست
  21 اکتبر 2018 بدون نظر 700 بازدید

  پاکسازی پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همواره انجام هر گونه عمل ترمیمی و زیباسازی پوست به دلیل حساسیت و ظرافت بالای پوست باید با دقت و توجه به ساختار پوست انجام شود تا ضمن ترمیم و تقویت موثر پوست ، آسیبی متوجه پوست و لایه های عمیق آن نگردد ، در همین راستا در این مقاله ، چگونگی پاکسازی پوست به عنوان یکی از روش های موثر جوانسازی پوست ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  عمل پاکسازی پوست

  به فرآیند برداشتن سلول های مرده ، فرسوده و آلودگی ها( چربی ، جوش های سرسفید و سر سیاه و … ) از روی سطح پوست که به شکل موثری موجب ترمیم پوست و زیبایی پوست خواهد شد ، پاکسازی پوست اطلاق می گردد .

  روش های پاکسازی پوست بدن و صورت

  پاکسازی پوست به دو طریق انجام می شود :
  روش خانگی : در این شیوه ، ابتدا صورت با صابون یا ژل متناسب با صورت ، شسته می شود ، سپس پوست با لوسیون تمیز می گردد و پس از آن به ماساژ درمانی صورت با روش های صحیح اقدام می گردد ، پس از این مرحله ، بخور دادن صورت انجام می شود و جوش های سرسیاه و سرسفید به کمک کمی فشار و دستمال برداشته می شوند ، در این مرحله از ماسک پوست صورت استفاده کنید و در نهایت نیز فرد باید به منظور جلوگیری از خشکی پوست باید از کرم مرطوب کننده استفاده نماید .

  روش کلینیکی

  در روش کلینیکی از روش میکرودرم ابریژن استفاده می گردد ، میکرودرم ابریژن باعث می گردد تا لایه ی سطحی پوست در اثر سایش با پودر اکسید آلومینیوم لایه برداری شود و از سوی دیگر با تحریک کلاژن سازی ، پوست به شکل مطلوبی ترمیم گردد .

  پاکسازی پوست چیست

  نتایج پاکسازی پوست

  اقدام به پاکسازی پوست با هر روشی باعث می گردد که پوست فرد ، تازه و سالم گردد ، در واقع شادابی ، طراوت و زیبایی پوست از نتایج مورد انتظار از پاکسازی پوست می باشد که تا مدت ها ماندگار خواهد بود .
  رساندن مواد معدنی و اکسیژن دار به لایه های عمقی پوست ، دفع مواد زائد از روی پوست ، افزایش خونرسانی و مواد مغذی به سطح پوست ، درخشندگی و روشن شدن پوست ، افزایش رطوبت مورد نیاز پوست و … همگی از نتایج این عمل زیبایی می باشد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.