با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پروتزگذاری برای زیبایی
  20 فوریه 2019 بدون نظر 477 بازدید

  پروتزگذاری برای زیبایی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  پروتزها اندام های ساختگی یا مصنوعی هستند که برای بازسازی بخش های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرند. دست و پاهای مصنوعی نمونه ای از پروتز هایی هستند که هم با هدف توانبخشی و هم با هدف افزایش زیبایی استفاده می شوند. نوعی دیگر از پروتز ها وجود دارند که امروزه بیشتر با اهداف زیبایی و آرایشی در نواحی مختلف از بدن کاشته می شوند. این پروتزها برای حجیم سازی و فرم دهی به نواحی مختلف صورت و بدن مانند گونه، لب، چانه، پیشانی، سینه، باسن، شکم، ساق پا و … از طریق جراحی درون بدن کاشته می شوند. در حال حاضر پروتزگذاری برای زیبایی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی می باشد.

  تاثیر پروتزگذاری در زیبایی

  در میان معیارهای زیبایی جوامع امروزی خوش فرم بودن و یا حجیم بودن نواحی خاصی از بدن اهمیت زیادی پیدا کرده است. به عنوان نمونه داشتن گونه و لب برجسته برای زنان نشانه ی زیبایی و زنانگی چهره محسوب می شود، در مورد اندام های دیگر بدن از جمله سینه یا باسن نیز افراد زیادی چنین نظری دارند. در بین مردان نیز مواردی از قبیل داشتن چانه ی خوش فرم و یا شکمی که عضلات آن معلوم باشد به جذابیت مردانه می افزاید. پروتزگذاری یکی از روش هایی است که در موارد گفت شده کارایی زیادی دارد.

  انواع پروتز

  انواع پروتز

  پروتز برای جوانسازی پوست

  گذاشتن پروتز در نواحی مختلف صورت حتی برای جوانسازی و برگرداندن زیبایی کسانی که در اثر افزایش سن و یا ابتلا به بیماری هایی نظیر اچ آی وی چربی های صورتشان تحلیل می رود، نتایج خوبی خواهد داشت.

  پروتزگذاری

  پروتزگذاری

  پروتزگذاری برای رفع مشکلات پوستی

  پروتزها جنس ها، اشکال و سایز های گوناگونی دارند و پزشک جراح پلاستیک بسته به نیاز افراد آن ها را انتخاب می کند. قبلا هم گفتیم که پروتز های کاشتنی با هدف حجم دهی به نواحی مخلف بدن مورد استفاده قرار می گیرند. در مورد اثرات آن ها در رفع مشکلات پوستی فقط می توان عنوان نمود که می توانند چین و چروک های ناشی از تحلیل رفتن چربی های زیر پوستی را تا حدودی برطرف کنند؛ چرا که با گذاشتن پروتز پوست تحت کشش بیشتری قرار می گیرد، شلی و افتادگی آن برطرف می شود و به این ترتیب حالت صاف تری پیدا می کند. این اثر در مواردی مانند گذاشتن پروتز گونه و پروتز پیشانی تا حدودی قابل مشاهده است. البته برای رفع چین و چروک روش های دیگری از قبیل تزریق چربی و تزریق ژل اثربخشی بهتری دارند.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.