با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پروتز زیبایی واژن
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 435 بازدید

  پروتز زیبایی واژن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  داشتن یک رابطه ی جنسی خوب یکی از مهم ترین اصول زندگی زناشویی محسوب می شود و امروزه مشاهده می شود که در کشور ما یکی از مهم ترین دلایل جدایی همین مسئله می باشد.اما خوشبختانه در دنیایی زندگی میکنیم که برای هر مشکلی راه حل و درمانی نیز به وجود آورده است. در این خصوص باید بگوییم که پروتز زیبایی واژن یکی از عمل هایی است که امروزه چه دختران جوان و چه خانم های پا به سن گذاشته به دلایل مختلف به سراغ آن می روند.

  اما چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد این است که پروتزواژن چیست و این عمل چگونه انجام می شود. زیرا تا زمانی که از چگونگی انجام عمل و فواید آن اطلاعاتی نداشته باشید مطمئنا به سراغ آن نمی روید. از همین رو در این مقاله ما در نظر داریم تا در رابطه با پروتز زیبایی واژن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  پروتز زیبایی واژن

  در ابتدا باید بگوییم که منظور از پروتز زیبایی واژن چیست. در واقع پزشکان عمل تنگ کردن واژن یا مهبل را پروتز زیبایی واژن می گویند این عمل در اکثر مواقع بر روی خانم هایی انجام می شود که از عدم رسیدن به ارگاسم و همچنین شلی واژن خود شکایت دارند. در واقع پروتز زیبایی واژن با این هدف صورت میگیرد که سایز واژن برای افزایش لذت در رابطه جنسی کاهش پیدا کند همچنین نوعی زیبایی برای قسمت خارجی آن محسوب می شود.

  درمان پروتز زیبایی واژن

  اگر بخواهیم از چگونگی انجام پروتز واژن برای شما بگوییم باید اشاره کنیم که باید بگوییم که این عمل تحت بی حسی موضعی انجام میگیرد و چیزی در حدود یک ساعت به طول می انجامد.کسانی که پروتز زیبایی واژن انجام می دهند به سرعت بهبود پیدا می کنند و پس از گذشت ۳ روز میتوانند به فعالیت های عادی روزانه خود برگردند اما برای داشتن رابطه ی جنسی باید در حدود ۲۷ روز صبر کنند. اما سوالی که مطرح می شود این است که چه زمانی و چه کسانی باید به سراغ پروتز زیبایی واژن بروند؟

  نامزدهای پروتز زیبایی واژن

  دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود خانم ها به سراغ پروتز واژن بروند از جمله میتوان به افزایش سن و زایمان های سختی که پشت سر گذاشته اند اشاره کرد که افتادگی و پارگی پرینه را به دنبال داشته است. همچنین تغییرات وزنی، یبوست های شدید و یا مشکلات ژنتیکی از دیگر دلایلی است که خانم ها را وادار می کند تا به سراغ پروتز زیبایی واژن بروند.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.