با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پروتز صورت
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 518 بازدید

  پروتز صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  میل به زیبایی از گذشته تاکنون در وجود تمامی انسان به خصوص خانم ها وجود داشته و همین مسئله باعث شده تا آنها برای رسیدن به زیبایی به روش های مختلفی روی آورند. اما امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده رسیدن به این خواسته خیلی دور از ذهن و دسترس نیست. باید بگوییم که پروتز صورت در حال حاضر یکی از بیشترین عمل هایی است که افراد به خصوص دختران جوان به سراغ آن می روند.

  اما همواره سوالات زیادی در رابطه با آن مطرح می شود از جمله اینکه پروتز صورت چیست؟ چگونه انجام می شود؟ آیا عوارض و فوایدی را با خود به همراه دارد؟ برای اینکه پاسخ این سوالات را پیدا کنید پیشنهاد میکنم در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

  پروتز صورت

  در وهله اول باید بگوییم که عمل پروتز صورت برای افزایش زیبایی افراد مورد استفاده قرار میگیرد و در اکثر نواحی صورت از جمله چانه، فک و گونه بکار گرفته می شود. از جمله کسانی میتوانند این عمل را انجام دهند که از نظر پزشک مورد تایید باشند یعنی گونه هایی صاف و نامشخص، چانه هایی کوچک که باید تا حدود ۶ میلیمتر اصلاح شود.

  در سایر نواحی مثل فک تحتانی برحسب تشخیص پزشک، پروتز استفاده میشود. نکات زیادی در رابطه با پروتز صورت وجود دارد اینکه این پروتز ها قابلیت تعویض دارند و هر زمان که احساس کردید به دلیل افزایش سن و یا هر دلیل دیگری کارآیی خود را از دست داده اند میتوانید آنها را تعویض کنید.

  پروتز کردن صورت اغلب از جنس سیلیکونی، Gortex و porex ساخته می شوند. برای انجام این عمل نیاز است که پزشک از بیهوشی کامل استفاده کند و اگر بیماران نسبت به داروهای بیهوشی حساسیت نشان دهند مطمئنا با عفونت هایی در داخل دهان مواجه خواهند شد.

  پروتز کردن صورت

  عوارض این عمل زیبایی

  همانطور که گفته شد نکات زیادی در رابطه با پروتز صورت وجود دارد از جمله اینکه پزشک باید بتواند این پروتز را به صورت قرینه بر روی صورت بیمار پیاده سازی کند. و مطمئنا بعد از انجام آن بیماران با عوارضی همچون تورم بعد از عمل و بی حسی به مدت یک هفته مواجه خواهند شد این عوارض از شایع ترین عوارضی است که بعد از انجام این عمل به سراغ بیماران می رود. اما از دیگر عوارض این عمل میتوان به عفونت، اختلال در عملکرد ماهیچه ها، فرسایش استخوان زیر پروتز و همچنین جابجا شدن پروتز اشاره کرد که میتواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.