با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پروتز کردن پیشانی
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 961 بازدید

  پروتز پیشانی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 5 میانگین: 2]

  پیشانی یکی از مهمترین قسمت های صورت می باشد که بیشتر از هر بخش دیگری در معرض دید می باشد به همین دلیل هنگامی که با مشکل روبرو می شود افراد به دنبال برطرف کردن آن هستند. یکی از راه هایی که امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در اختیار بیماران قرار گرفته پروتز پیشانی می باشد.اما مسئله ای که وجود دارد این است پروتز پیشانی چگونه انجام می شود و اینکه آیا عوارض و یا فوایدی را با خود به همراه دارد؟ برای پیدا کردن پاسخ سوال هایتان با ما همراه باشید.

  چگونگی انجام پروتز پیشانی

  همانطور که میدانید پیشانی یکی از نقاطی است که به راحتی اجازه می دهد تا اطرافیانتان از احساساتی که با آن دست و پنجه نرم می کنید آگاه شوند. از همین رو نیاز است که به آنزیبایی ببخشید. باید برای شما بگوییم که پزشک برای انجام پروتز پیشانی در ابتدا نقاطی را علامت گذاری می کند و سپس ژل را در آن نواحی تزریق می کند. باید بدانید که این عمل تقریبا چیزی حدود نیم ساعت زمان نیاز دارد و پزشک میتواند کار خود را به نحو احسنت انجام دهد.

  عوارض پروتز پیشانی

  مطمئنا انجام هر عملی عوارضی را با خود به دنبال دارد که پروتز پیشانی از این قاعده مستثنی نیست. از همین رو در این رابطه باید بگوییم که اکثر بیماران بعد از انجام پروتز پیشانی با عوارضی همچون تورم و کبودی و حتی در برخی از افراد با سرگیجه خود را بروز می دهد. همچنین اگر پزشک مربوطه از ژل مناسب و حتی فاسد شده ای برای انجام این عمل استفاده کند مشکلات بسیار شدیدی از جمله عفونت های شدید و همچنین گلوله گلوله شدن ژل بر زیر پوست پیشانی برای بیماران پدید خواهد آمد.

  پروتز پیشانی

  پروتز پیشانی

  مراقبت های بعد از پروتز کردن پیشانی

  همانطور که میدانید برای اینکه نتیجه ای مطلوب بعد از عمل پروتز پیشانی بدست آورید نیاز است که مراقبت های بعد از پروتز پیشانی را جدی بگیرید. از جمله مراقبت های بعد از پروتز کردن پیشانی میتوان به کمپرس سرد، استراحت و حتی تکان تکان ندادن سر اشاره کرد.

  دقت داشته باشید دلیل اهمیت مراقبت های بعد از پروتز کردن پیشانی از نظر بسیاری از پزشکان این است که آنها بر این عقیده هستند هنگامی که شما استراحت می کنید و یا به این مراقبت ها عمل می کنید به آن مواد اجازه خواهید داد که به درستی به ناحیه ای از بدن که مد نظر پزشک می باشد وارد شود و فعالیت خود را آغاز کنند.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.