با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پرپشت شدن ابروها بعد از کاشت ابرو
  14 آگوست 2018 بدون نظر 453 بازدید

  پرپشتی ابرو بعد از کاشت ابرو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  اکثر خانم ها معنی و مفهوم زیبایی را در ظاهر فرد می دانند و آن را عوامل مختلفی نسبت می دهند که ابرو ها یکی از مهمترین این عوامل هستند. در واقع آنها ابرو را به عنوان یکی از مهمترین عنصر زیبایی در ابرو می دانند. معمولا خانمها بیش از آقایان به ابرو اهمیت می دهند و دوست دارند که همیشه ابرو های کشیده و پر پشتی داشته باشند. با توجه به این که ریزش مو علاوه بر ناحیه های سر در نواحی مختلف بدن هم شیوع پیدا کرده است بنابراین همه افراد نمی توانند ابرو های کشیده و پر پشتی داشته باشند.این سوال پیش می آید که پرپشتی ابرو بعد از کاشت ابرو چقدر است؟

  کاشت ابرو

  فراد برای زیبایی ابروهای خود به سراغ راه های درمان می روند و در ابتدا از راه های درمان خانگی و سپس درمان های کم هزینه روی می آورند اما باید بدانید که بهترین راهی که برای درمان ریزش ابرو وجود دارد کاشت ابرو می باشد در واقع واقعیت بر این است که هاشور و تتو ابرو نه تنها ابرو را به حالت طبیعی بر نمی گرداند، بلکه معایبی را نیز با خود به همراه دارد.

  کاشت ابروی دائمی

  کاشت ابروی دائمی

  کاشت ابرو در عین طبیعی بودن باعث پرپشتی ابرو نیز می شود و هیچ یک از اطرافیان شما متوجه انجام عمل کاشت ابرو شما نمی شوند. در این مقاله در نظر داریم تا توضیحات بیشتری در رابطه با پرپشتی ابرو بعد از کاشت ابرو در اختیار شما قرار دهیم با ما همراه باشید.

  پرپشتی ابرو

  یکی از راه حل هایی که باعث می شود ابروهایتان همانند گذشته کشیده و پر پشت باشد کاشت ابرو است. همانطور که می دانید کاشت مو  به فرایندی گفته می شود که موها را از کناره های گوش یا همان بغل گوش برداشت می شود و در امتداد ابرو های فرد کاشته می شود.

  پرپشتی ابرو

  پرپشت شدن ابروها

  در رابطه با اصول و قواعد کاشت ابرو باید بدانید که تقریبا همانند کاشت مو می باشد و پس از ۳ روز موهای کاشته شده جوانه زده و رشد خود را شروع میکند و شما می توانید پس از گذشت ۹ ماه ابروهایی خوش حالت و پرپشت داشته باشید. اما پزشک مربوطه برای اینکه بتواند پرپشتی ابرو شما را همانند گذشته حفظ کند در ابتدا باید از ضخیم بودن و قوی بودن بانک موی شما که همان موهای کناره گوش یا همان بغل گوش می باشد اطمینان حاصل کند.

  اینکه موهای ناحیه ی بانک مو آنقدر قوی و با استحکام هستند که بعد از کاشت در ناحیه ی مورد نظر بتواند به رشد خود نیز ادامه دهد. از همین رو برای داشتن ابروهایی پرپشت باید از پزشک خود کمک بخواهید تا با بررسی درست خود این اطمینان را در شما ایجاد کند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.