با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پلاسما جت پلک
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 540 بازدید

  پلاسما جت پلک

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  پلاسما حالت چهارم ماده می باشد که تبدیل مستقیم جامد به گاز می باشد ، از این حالت چهارم ماده جهت درمان های زیبایی استفاده می گردد که یکی از این کاربردهای زیبایی ، پلاسما جت پلک می باشد که جهت درمان افتادگی پلک از آن استفاده می گردد و در این مقاله با ما همراه باشید تا مورد بررسی قرار گیرد .

  عارضه ی افتادگی پلک

  در عارضه ی افتادگی پلک ، پلک بالایی چشم به طور غیر معمولی پایین قرار می‌گیرد و ظاهری خسته و مسن به افراد می دهد و کاملا مشهود خواهد بود .
  افتادگی پلک ممکن است به طور ناگهانی و یا به صورت تدریجی ایجاد گردد.
  افراد مبتلا به افتادگی پلک جهت جبران کاهش دید ناشی از افتادگی پلک ، سعی می‌کنند ابروهای خود را بالا ببرند تا از این طریق پلک‌ها را بالا کشیده شوند .
  خستگی، سردرد و کاهش بینایی و زیبایی عوارض ناشی از افتادگی پلک هستند .

  پلاسما جت پلک

  در روش پلاسما جت بدون تیغ جراحی و خونریزی ، لایه ی سطحی پوست تصعید می شود ، بدین ترتیب با از بین رفتن پوست شل و اضافه ی پلک و جمع شدن لایه های زیرین پوست ، می توان افتادگی پلک را درمان نمود .
  از سوی دیگر گرمای حاصل از پلاسما جت موجب تحریک کلاژن سازی و سلول سازی از لایه های عمقی پوست می شود ، در نتیجه چروک پوست پلک نیز از بین خواهند رفت و افتادگی پلک به شکل موثرتری درمان خواهد شد .به منظور درمان افتادگی پلک ، پس از ایجاد بیحسی موضعی در این ناحیه ، حدود ۱۰ الی ۲۰ دقیقه

  پلاسما جت پلک چیست

  پلاسما جت پلک چیست

  تعداد جلسات پلاسما جت پلک

  تعداد جلسات پلاسما جت پلک با توجه به میزان افتادگی پلک و سن فرد تعیین می شود ، در هر صورت بین جلسات درمانی باید یک ماه فاصله ایجاد کرد .

  سن مناسب پلاسما جت پلک

  به منظور ترمیم پلک با روش پلاسما جت پلک ، سن مشخصی مطرح نیست و می توان این نوع عمل زیبایی را در افراد زیر ۲۰ سال و افراد بالای ۸۰ سال نیز انجام داد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.