با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پوشیدن گن بعد از لیپوساکشن
  14 فوریه 2019 بدون نظر 375 بازدید

  پوشیدن گن بعد لیپوساکشن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  لیپوساکشن روشی کم تهاجمی برای بیرون کشیدن چربی های موضعی از نواحی مختلف بدن است که اثرات چشمگیری در کاهش سایز و رسیدن به اندام متناسب و ایده آل دارد. برای اینکه این عمل تناسب اندام نتایج مورد انتظار را داشته باشد، رعایت نمودن و انجام سری نکات مراقبتی خاص بعد از عمل ضروری است. پوشیدن گن بعد لیپوساکشن یکی از مهمترین کارهایی است که بایستی افراد بعد از لیپوساکشن از انجام آن کوتاهی نکنند. هر چند که پوشیدن گن برای برخی افراد کاری سخت و خسته کننده است اما به هر حال این کار هم از شدت یافتن برخی از عوارض لیپوساکشن می کاهد و هم اینکه به بهتر شکل گرفتن بدن کمک می کند.

  ضرورت پوشیدن گن بعد لیپوساکشن

  مطالعات و تحقیقاتی که در مورد پوشیدن گن بعد از لیپوساکشن انجام شده است، نشان می دهد که این کار برای بیماران بسیار مهم و ضروری است. برخی از بیماران تمایلی به پوشیدن گن بعد از لیپوساکشن ندارند، در حالی که گن از بدن بیمار پس از عمل لیپوساکشن حمایت می کند و پوشیدن آن ضروری است. پوشیدن گن به قدری اهمیت دارد که معمولا در همان اتاق عمل بر بیمار پوشانده می شود و اغلب پزشکان به بیماران خود توصیه می کنند که آن را فقط در مواقع ضروری مثل حمام کردن از تن خود در آورند. علاوه بر مسئله ی پوشیدن یا نپوشیدن گن، سایز گن هم بسیار اهمیت دارد. ساز گن بایستی با سایز بدن بیمار همخوانی داشته باشد تا بتواند فشار استانداردی را به پوست و بدن فرد وارد نماید.

  مراقبت های بعد از لیپوساکشن

  پوشیدن گن بعد لیپوساکشن

  فواید پوشیدن این گن ها

  از مهمترین فواید پوشیدن گن بعد لیپوساکشن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  کاهش تورم: تورم یکی از عوارض شایع لیپوساکشن است که فشار ناشی از پوشیدن گن می تواند این تورم را به حداقل برساند.
  بهتر شدن نتایج عمل: گن به پوست کمک می کند که به صورت صاف و یکدست در جای مناسب قرار بگیرد و دچار چین و چروک یا پستی و بلندی های ناهنجار نشود.
  سرعت بخشیدن به روند التیام زخم ها: فشار ناشی از پوشیدن گن تولید فیبرهای کلاژن را تحریک می کند و باعث می شود زخم ها با سرعت بیشتری التیام یابند. همچنین این فشار موجب می شود که جای زخم مسطح باقی بماند.
  آسان کردن حرکت و جابجایی در دوران نقاهت: پوشیدن گن این امکان را به بیمار می دهد که با سهولت بیشتر و در حالیکه که وضعیت خود را حفظ می کند حرکت کند.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.