با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پیرشدن پوست
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 366 بازدید

  پیر شدن پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  پیر شدن پوست یکی از مشکلاتی است که ممکن است در سنین مختلف برای افراد به وجود آید و باعث شود زیبایی فرد تا حد زیادی کاهش پیدا کند. بر خلاف تصوری که وجود دارد این مشکل فقط با افزایش سن و به علت مشکلات ژنتیکی به وجود نمی آید و بسیاری از افراد به علت عدم مراقبت از پوست دچار پیری و چروکیدگی پوست میشوند به همین دلیل خیلی راحت میتوان از آن جلوگیری کرد. برای جلوگیری از پیری پوست بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که به مراقبت از پوستتان بپردازید و اجازه ندهید چین و چروک های پوستتان بدون این که هیچ اقدامی انجام دهید افزایش پیدا کنند قطعا این یکی از بدترین کارهایی خواهد بود که میتوانید در حق زیبایی تان انجام دهید. مراجعه دوره ای به متخصصان زیبایی میتواند تا حد زیادی جلوی پیری پوست را بگیرد به همین علت پیشنهاد میشود.

  علت پیر شدن پوست

  پیر شدن پوست معمولا به علت افزایش سن رخ میدهد اما عواملی زیادی وجود دارند که باعث میشوند فرد زودتر از این که به سنین میانسالی نزدیک شود پیری پوست را تجربه کند.مثلا افرادی که به علت مشاغل خاص دائما در معرض نور مستقیم آفتاب هستند زودتر دچار پیری پوست میشوند علاوه بر این توجه نکردن به تغذیه میتواند تاثیر زیادی در به وجود آمدن چین و چروک های پوست داشته باشد به همین دلیل باید همیشه به تغذیه خود توجه داشته باشید. همچنین در صورتی که به مصرف سیگار،قلیان و یا الکل میپردازید بهتر است در اولین فرصت ممکن آن ها را کنار بگذارید.

  جلوگیری از پیر شدن پوست با پی ار پی

  برای جلوگیری از پیری پوست میتوانید از پی آر پی استفاده کنید. پی ار پی روشی است که در آن متخصصان ماده ی بی ار پی را به نواحی مختلف صورت و یا سایر نقاط بدن تزریق میکنند و این باعث میشود پوست ها تغذیه شوند و از پیری و مشکلاتی که برای پوست به وجود می آید جلوگیری به عمل آید. در این روش از جراحی استفاده نمیشود و به طور کلی هیچ عارضه ای ندارد به همین دلیل میتوانید بدون نگرانی آن را امتحان کنید.

  پیر شدن پوست

  علل پیرشدن پوست

  پیشگیری از پیر شدن پوست با روش های خانگی

  روش های خانگی همیشه متقاضیان زیادی برای جلوگیری از پیر شدن پوست دارند چون با به کار گیری این روش ها افراد میتوانند با کمترین هزینه به جوانسازی پوست خود بپردازند و علاوه بر این زمان زیادی را هم صرف این کار نخواهند کرد. همچنین استفاده از این روش ها هیچ عارضه ای به دنبال ندارد. برای اطلاع از روش های خانگی میتوانید به یک جستجوی ساده در سطح وب بپردازید. از میان روش های مختلفی که برای جوانسازی پوست در خانه وجود دارد میتوان به استفاده از تخم مرغ،روغن زیتون،عسل،لیمو و … اشاره کرد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.