با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پی آر پی روش پرپشتی مو
  31 جولای 2018 بدون نظر 972 بازدید

  پی آر پی ریشه مو برای پرپشت شدن مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  عدم تغذیه مناسب فولیکول های مو بر اثر عواملی چون بالا رفتن سن ، تغذیه نامناسب ، ژنتیک و تغییرات هورمونی موجب می گردد تا ریشه مو سست و نازک گردد و موی سر به مرور دچار  کم‌پشتی شود،  یکی از روش های تغذیه مناسب فولیکول های مو و پرپشت کردن موها تزریق پی آر پی به پوست سر می باشد اما پی آر پی ریشه مو برای پرپشت شدن مو چه کاربردی دارد.

  پرپشت شدن مو

  پر پشت شدن مو در افرادی که دچار کم پشتی و نازکی مو شده اند باعث زیبایی چهره خواهد شد و حس اعتماد به نفس را به آنها باز خواهد گردانید رفع کم پشتی امروزه با روش های مختلفی چون استفاده از محلول ماینوکسیدیل، مزوتراپی پوست، لیزردرمانی و تزریق پی آرپی ممکن می گردد که هر کدام از این روش ها تاثیر خاصی بر پر پشتی مو دارند.

  عکس پی آر پی صورت

  عکس پی آر پی صورت

  پی آر پی ریشه مو

  در روش پی آر پی جهت رفع کم پشتی موها و پر پشت کردن آنها ریشه موها تحت تزریق پلاسمای غنی شده از پلاکت قرار می گیرد و این پلاسمای غنی شده که پی آر پی نامیده می شود و از خون خود بیمار گرفته می شود سرشار از سلول های بنیادی جهت رشد مناسب و تغذیه فولیکول ها می باشد و با تزریق این پلاسما رشد مجدد فولیکول ها آغاز می گردد و آنها از دوره استراحت خارج می گردند و در چرخه رشد قرار می گیرند.

  استفاده از تزریق پی آر پی روشی مناسب برای درمان طاسی و کمک به پرپشت شدن موها و حفظ نتایج کاشت مو می باشد که استخراج سلول های بنیادی از خون بیمار توسط تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی صورت می گیرد.

  پی آر پی ریشه مو برای پرپشت شدن مو

  روش PRP برای مو

  مزایای تزریق پی آر پی در پرپشت شدن مو

  تزریق پی آر پی به ریشه موها روشی ساده و بدون جراحی و با استفاده از بی حسی می باشد که نتایج حاصل از این درمان ایمن و مطمئن خواهد بود و بیمار با انجام تزریق بهبودی سریعی را در رفع کم پشتی موی خود تجربه می نماید .

  در تزریق پی آر پی به پوست سر جهت پر پشت شدن مو تزریق در لایه درم پوست انجام می گیرد و باعث رشد فولیکول های مو به شکل پایدار و با ثباتی می گردد که این امر رشد سلول های دیگر را نیز تحریک خواهد کرد و با جوانسازی فولیکول های مو و تقویت آنها بدون اینکه به بافت پوست آسیبی وارد گردد موها رشد مناسبی خواهند داشت.

  منبع : مرکز تخصصی کاشت موی طبیعی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.