با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کشیدن پوست
  29 جولای 2018 بدون نظر 571 بازدید

  چه زمان به کشیدن پوست نیاز داریم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  یکی از سئوالات متداول افرادی که قصد عمل لیفتینگ در پوست خود را دارند زمان مناسب برای لیفت صورت می باشد زیرا لیفت صورت گر چه محدودیت سنی ندارد اما باید زمانی انجام گیرد که تاثیر گذاری آن بر روی پوست چندین برابر باشد حال بای دید چه زمان به کشیدن پوست نیاز داریم.

  کشیدن پوست

  عمل کشیدن پوست مخصوصا در صورت آن را بین ۵ تا ۱۰ سال جوان تر نشان خواهد داد در عمل لیفتینگ یا همان کشیدگی پوست که امروزه با روش های جراحی و غیر جراحی زیادی انجام می گیرد با لیفت و کشیدن پوست مشکلاتی چون چین و چروک و افتادگی و شل شدگی پوست رفع می گردد . در عمل لیفتینگ که محدودیت سنی ندارد .

  اما بهترین زمان آن شروع افتادگی پوست بین سن ۴۰ تا ۶۰ سالگی می باشد با برداشته شدن چربی اضافه و سفت کردن عضلات پوست نشانه های افزایش سن در پوست از بین می رود و پوست صاف و یکدست و جوانسازی می گردد.

  لیفت یا کشیدن پوست

  بهترین زمان برای کشیدن پوست

  بهترین زمان برای کشیدن پوست سنی می باشد که در آن افتادگی پوست آغاز شده است و پوست دچار شل شدگی و چروک خفیف شده است نه عمیق که معمولا شروع چروک پوست بعد از سن ۴۰ سالگی خواهد بود، کشیدن پوست چه قبل از بروز چروک و چه بعد از بروز چروک عمیق تاثیر چندانی در رفع مشکلات آن نخواهد داشت بلکه بهترین زمان شروع افتادگی پوست می باشد که هنوز چروک و افتادگی در آن به شدت رخ نداده است.

  روش های انجام این عمل زیبایی

  روش های کشیدن پوست بسیار مختلف می باشند و برخی از این روش ها فقط بر روی پوست انجام می گیرند . اما برخی دیگر علاوه بر تاثیر بر پوست عضلات پوست را نیز شکل می دهند که این کار فقط با جراحی های عمقی پوست امکانپذیر خواهد بود.

  عمل لیفت در صورت در نواحی مختلف آن مانند پیشانی و گونه ها انجام می گیرد و با سفت کردن عضلات زیرین  پوست و کشیدن آن حجم مناسبی در گونه و پیشانی ایجاد می گردد و چروک آن کاهش پیدا می کند.

  کشیدن پوست در کنار استفاده از برخی روش ها مانند تزریق ژل و تزریق چربی و تزریق بوتاکس باعث ایجاد حجم در نقاطی از صورت مانند گونه و چانه و زاویه دار کردن صورت خواهد شد که ترکیب این روش ها به طور کلی فرم و زاویه صورت را تغییر خواهد داد و چهره فرد را تا چندین سال جوانسازی خواهد کرد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.