با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاربردهای آی پی ال
  22 ژانویه 2019 بدون نظر 354 بازدید

  کاربردهای آی پی ال

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 2.8]

  آی پی ال یکی از روش های نور درمانی با استفاده از نور مرئی است. انجام آی پی ال تا حدودی به روش لیزردرمانی شباهت دارد اما به دلیل تفاوت در ماهیت نور دستگاه آی پی ال و نور دستگاه لیزر، نمی توان آن را جز لیزرها طبقه بندی نمود. دستگاه های آی پی ال معمولا این قابلیت را دارند که با کمک فیلترهای مختلف نورهایی با رنگ ها و طول موج های گوناگون تولید کنند و برای اهداف درمانی و زیبایی متنوعی قابل استفاده باشند. درمان مویرگ های خونی گشاد شده جز اولین کاربردهای آی پی ال بوده است. هم اکنون کاربرد های آی پی ال متنوع تر شده اند و استفاده از آن در رفع موهای زائد بدن و همچنین رفع مشکلات پوستی رواج زیادی دارد.

  آی پی ال برای پوست

  درمان ضایعات عروقی پوست یکی از مهمترین کاربردهای آی پی ال برای پوست است. کسانی که دارای ماه گرفتگی های مادرزادی هستند، کسانی که از سرخی پوست ناشی از گشادی مویرگ های پوست رنج می برند از جمله افرادی که دچار بیماری رزاسه هستند می توانند با کمک آی پی ال ضایعات پوستی خود را کمتر و یا به طور کامل رفع کنند.

  آی پی ال برای پوست خوب است

  آی پی ال برای پوست خوب است

  کاربردهای آی پی ال برای درمان ضایعات پوستی

  درمان ضایعات پیگمنتی یا رنگدانه ای کاربرد دیگری از تکنولوژی آی پی ال برای پوست است. آی پی ال لکه های پوستی ناشی از افزایش سن، لکه های مسطح مادرزادی و دیگر مشکلاتی که به دلیل تغییرات رنگدانه ها ایجاد می شوند از جمله لکه های آفتاب سوختگی را درمان می کند. علاوه بر این ها از آن جایی که این روش می تواند کلاژن سازی و الاستین سازی پوست را افزایش دهد، در رفع چین و چروک ریز و افزایش استحکام پوست نیز موثر است.

  کاربردهای آی پی ال چیست

  کاربردهای آی پی ال چیست

  مضرات استفاده آی پی ال

  آی پی ال روشی کم تهاجمی و ایمن برای رفع مشکلات پوستی است و مضرات استفاده از آن خیلی چشمگیر نیستند. اما به هر حال ایجاد یک سری عوارض جانبی ناخواسته دور از انتظار نخواهد بود. احساس درد حین درمان، قرمز شدن موقتی پوست پس از درمان، احساس سوزشی شبیه به آفتاب سوختگی در چند روز اولیه ی پس از درمان از عواض شایع آی پی ال هستند. مواردی نظیر تاول زدن پوست، ایجاد لکه ها روشن یا اسکار بر روی پوست، ریزش مو، عفونت و کبودی هم جز عوارض نادر و کمتر دیده شده ی آی پی ال هستند. برای انجام آی پی ال بهتر است به افراد متخصص مراجعه کنید تا مراحل درمان مشکلات پوستی خود را با کمترین عوارض ممکن پشت سر بگذارید.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.