با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  انجام لیزر ایلایت
  1 آگوست 2018 بدون نظر 756 بازدید

  تاثیر و کاربرد لیزر ایلایت برای موهای زائد ران

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  رفع دائمی موهای زائد یکی از بزرگترین خواسته افرادی می باشد که در صورت و بدن خود موهای زائد زیاد و ضخیمی دارند و امروزه استفاده از لیزر برای رفع این موها به دلیل سرعت بالای حذف آنها و رفع دائمی موها از محبوبیت زیادی بین مردم برخوردار شده است که یکی از بهترین لیزرهای رفع موی زائد لیزر ایلایت می باشد حال باید دید  تاثیر و کاربرد لیزر ایلایت برای موهای زائد ران چه میزان می باشد.

  لیزر ایلایت

  لیزر ایلایت لیزری نوری با ترکیب سه تکنولوژی  RF،  IPL و خنک کننده لایه درم می باشد که برای رفع موهای زائد از مزایای دو روش IPL رفع موهای زائد و RF به طور همزمان استفاده می نماید و در انواع پوست ها با طیف رنگ های مختلف برای رفع موهای زائد بسیار مناسب می باشد و با نفوذ در عمق زیاد پوست بیشترین تاثیر را در تخریب  فولیکول های مو و رفع موهای زائد دارد.

  مزایای لیزر ایلایت

  مزایای لیزر ایلایت

  کاربرد لیزر ایلایت

  لیزر ایلایت به دلیل عمق نفوذ پذیری بالا برای رفع موهای زائد صورت و تمام نواحی بدن و رفع خالکوبی و تاتو و رفع بسیاری از مشکلات پوستی مناسب می باشد و با توجه به نوع کاربرد آن توسط متخصص عمق نفوذ پذیری آن تنظیم می گردد.

  کاربرد لیزر ایلایت برای رفع موهای زائد ران

  لیزر ایلایت به دلیل استفاده از سه تکنولوژی IPL و RF و خنک کننده و نفوذ پذیری بالا در عمق پوست صدها تار مو را همزمان مورد هدف قرار می دهد و فولیکول های آنها را تخریب می نماید بنابراین برای رفع موهای زائد ران که معمولا تراکم بالایی دارند بسیار مناسب می باشد و در هر جلسه درمان موهای زائد ضخیم ران روشن تر و ظریف تر می شوند و آهسته تر رشد خواهند کرد و معمولا پس از چند جلسه لیزر درمان فولیکول مو به طور کلی تخریب خواهد شد و با تکمیل دوره درمان موها دیگر رشدی نخواهند داشت.

  روش لیزر ایلایت برای موهای ران

  روش لیزر ایلایت برای موهای ران

  هزینه لیزر ایلایت چقدر است

  هزینه رفع موهای زائد ران با استفاده از لیزر ایلایت با توجه به وسعت ران ها و جلسات درمانی معمولا بسیار بالا می باشد و بیمار برای رفع موهای زائد این ناحیه از بدن خود باید هزینه بالاتری را نسبت به سایر نقاط پرداخت نماید.

  لیزر ایلایت به دلیل استفاده از انرژی رادیوفرکانسی روشی سریع ، ملایم و ایمن برای رفع موهای زائد می باشد که این لیزر به دلیل ایمنی بالا و عمق نفوذ پذیری زیاد در رفع مشکلات پوستی نیز کاربرد زیادی دارد .

  منبع : مرکز تخصصی لیزر موهای زائد  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.