با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو در کلینیک تخصصی
  18 آگوست 2018 بدون نظر 243 بازدید

  کاشتن مو در کلینیک چقدر هزینه دارد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با روش های کاشتن مو در کلینیک و همچنین هزینه های مربوط به آنان برای شما توضیحاتی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.کاشت مو طبیعی یا همان پیوند مو ، روشی است که امروزه به عنوان یک عمل بدون ریسک و پر طرفدار شناخته شده است. وجود تعدُد کلینیک های کاشت مو و روش های متنوع ، انتخاب را برای متقاضیان کمی دشوار کرده است. ریزش مو در افراد به دلایل مختلفی رخ می دهد و پزشکان تا زمانی که علت ریزش مو را تشخیص نداده اند نمی توانند راه درمانی درست و قابل قبولی در اختیار بیماران خود قرار دهند.

  کاشت مو

  با توجه به اینکه روش های کاشتن مو در کلینیک بسیار زیاد است، هزینه انجام آن نیز متفاوت می باشد و هرچقد که روش های پیچیده تر و استفاده از جدیدترین تکنیک های روز باشد مسلما هزینه انجام آن نیز بیشتر خواهد شد. دقت داشته باشید برای اینکه بتوانید یک کلینیک خوب با هزینه ای مناسب برای کاشت مو انتخاب کنید همواره باید مسائلی را در نظر بگیرید.

  موفقیت کاشت مو

  موفقیت کاشت مو

  کاشتن مو در کلینیک

  همانطور که گفته شد روش های کاشتن مو در کلینیک بسیار زیاد است اما کاشت مو به روش SUT یکی از فرآیند هایی است که در زمینه کاشت مو توانسته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید. در واقع این روش به دلیل اینکه شبیه به هیچ کدام از روش های سنتی گذشته نمی باشد توانسته مخاطبانی را جذب کند زیرا در این روش بیماران شاهد جراحی، بجا ماندن اسکار، درد، تورم و در نهایت تراکم کم نمی باشند.

  کاشتن مو در کلینیک

  کاشتن مو در کلینیک

  روش sut کاشت مو

  از طرف دیگر هزینه کاشت مو نیز یکی از فاکتورهای مهم تصمیم گیری محسوب می شود که لازم است پیش از انتخاب، آگاهی های لازم در مورد آن بدست آورده شود. در واقع بیشترین سوالی که از کلینیک های زیبایی معتبر پرسیده می شود در مورد هزینه کاشت مو می باشد. اما باید بدانید که برای انجام این کار هزینه واحدی وجود ندارد زیرا با توجه به روش انتخابی پزشک و همچنین وسعت ریزش مو و همچنین تعداد گرافت های مورد نیاز و شرایط فرد متقاضی این هزینه متغیر می باشد. در رابطه با روش SUT باید بدانید که کاشت مو با تکنیک SUT در یک جلسه انجام می شود که می توان تا ۱۴۰۰۰ تار مو را در یک جلسه پیوند زد که بیشترین مقدار پیوند در یک روش می باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.