با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت ابرو دائمی
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 494 بازدید

  کاشت ابرو دائمی در کلینیک زیبایی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  افرادی که به طور مادرزادی ابروی کم پشتی دارند و یا افرادی که بر اثر بالا رفتن سن، بیماری، مصرف دارو و حادثه ای ابروی خود را از دست داده اند افرادی خواهند بود که در صورت تمایل می توانند کاشت ابرو با موی طبیعی و دائمی انجام دهند اما کاشت ابرو دائمی در کلینیک زیبایی چطور انجام می شود.

  کاشت ابرو دائمی

  در کاشت ابروی دائمی موهای پیوندی از فرق سر بیمار توسط متخصص انتخاب می شوند و پس از برداشتن و کوتاه کردن و جداسازی فولیکول ها موها در جهت زاویه خواب مناسب در ابروها با طراحی از پیش تعیین شده کاشته می شوند.

  بهترین روش کاشت ابرو دائمی

  با استفاده از کاشت مو به روش sut که کاربرداشت و کاشت فولیکول مو ها را به کمک دستگاه های اتوماتیک انجام می دهد بیمار کاشت ابرو را بدون جراحی ، بخیه و خونریزی تنها در یک جلسه با تراکم بالایی تجربه می نماید و با این روش کاشت موها با زاویه خواب طبیعی در ابرو کاشته خواهند شد به گونه ای که تشخیص کاشت ابرو برای دیگران کار سختی خواهد بود.

  هزینه کاشت ابرو دائمی

  هزینه کاشت ابرو دائمی برای هر بیماری نسبت به دیگران بسیار متغییر می باشد و به تعداد فولیکول های موهای کاشته شده، روش کاشت ، دستمزد متخصص و هزینه های جانبی بستگی دارد.

  کاشت ابروی دائمی

  کاشت ابروی دائمی

  عوارض کاشت ابرو دائمی

  کاشت ابرو با روش های نوین کاشت گر چه ممکن است باعث گردد فرد دچار عوارضی چون تورم، کبودی و التهاب در پیشانی و دور ابروها گردد اما این عوارض کوتاه مدت خواهند بود و بعد از چند روز رفع خواهند شد اما اگر کاشت ابرو در مراکز غیر مجاز انجام گیرد باعث بر جا ماندن زخم و اسکار در ابروها خواهد شد و ابروها زاویه خواب طبیعی نخواهند داشت و فرد با مراجعه به این مراکز و انجام این نوع کاشت ابرو دچار ضرر چه از ناحیه مادی و چه معنوی خواهد شد.

  کاشت ابرو دائمی در کلینیک

  کاشت ابرو دائمی در کلینیک های زیبایی کاری بسیار تخصص می باشد که به ظرافت و دقت بالایی نیاز دارد و به همین دلیل افرادی که قصد انجام این نوع کاشت مو را دارند باید در انتخاب کلینیک و متخصص کاشت مو دقت لازم را انجام نمایند و در انتخاب کلینیک خود سابقه و تجربه کلینیک ها و نمونه کار کاشت ابروی آنها را در نظر بگیرند که به طور معمول در این گونه کلینیک با توجه به تجهیزات به کار رفته در کاشت ابرو قیمت کاشت ابرو بسیار بالاتر از سایر کلینیک ها خواهد بود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.