با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت ابرو در آقایان
  15 آگوست 2018 بدون نظر 1320 بازدید

  کاشت ابرو در آقایان چگونه انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 3.3]

  اما کاشت ابرو در آقایان چگونه انجام می شود؟ در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با کاشت ابرو در آقایان توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.همانطور که میدانید ابرو به عنوان یکی از ارکان زیبایی صورت نقش بسزایی در زیبایی و اعتماد به نفس افراد ایجاد می کند. همین مسئله باعث شده هنگامی که با مشکل ریزش ابرو و یا کم پشتی ابرو مواجه می شوید به سراغ درمان بروید.

  امروزه با توجه به پیشرفت ها و روش هایی متفاوتی که برای درمان ریزش ابرو به وجود آمده است می توان گفت که برای درمان ریزش ابرو، بهترین راه حل آن کاشت ابرو می باشد. داشتن ابروهایی با موهای طبیعی و زنده و پرپشت باعث زیباتر و جذاب ترشدن چهره شخص میشود.

  تصاویر کاشت ابرو

  کاشت ابرو

  کاشت ابرو

  امروزه کاشت ابرو یکی از چالش های زیبایی است که انجام آن توسط افراد ماهرمیتواند نتایج تاثیرگذاری به همراه داشته باشد. شاید با خود فکر کنید که تنها زنان هستند که دچار ریزش ابرو می شوند و به سراغ کاشت ابرو میروند اما باید بدانید همانطور که ریزش مو در آقایان به وفور دیده می شود کاشت ابرو نیز بسیار است زیرا مشکلاتی که باعث ریزش موی سر می شود در آنها وجود داشته و این مشکلات را برای آنان پدید می آورد.

  کاشت ابرو در آقایان

  کاشت ابروها در آقایان

  کاشت ابرو در آقایان

  دلایل زیادی وجود دارد که باعث ریزش ابرو در آقایان می شود از جمله آنها میتوان به انواع بیماری ها مانند سوختگی و آلوپسی اشاره کرد همچنین شکستن ابرو و یا به دلیل مادرزادی از دیگر عوامل ریزش ابرو در آقایان می باشد. اما باید بدانید که کاشت ابرو در آقایان هیچ تفاوتی با کاشت ابرو در خانم ها نداشته و تمامی مراحل انجام آن همانند یکدیگر می باشد.

  روش های کاشت ابرو

  اگر بخواهیم در رابطه با جدیدترین روش کاشت ابرو در آقایان بدانید باید در جریان باشید کاشت ابرو به روش SUT کاشت مو و روش FUE کاشت مو از بهترین تکنیک های کاشت ابرو می باشد که بدون جراحی، درد، خونریزی، عوارض جانبی و … می باشد که با مدل دلخواه و خواب موی طبیعی پیوند ابرو انجام می شود، همچنین مزیتی که این تکنیک نسبت به تکنیک های قبلی انجام کاشت ابرو با سوزن های کالیبره شده توسط تیم مجرب کاشت ابرو انجام می گردد که در هنگام برداشت هیچگونه آسیبی به ناحیه گالا زده نشده و کاشت ابرو کاملا طبیعی با فرمت مردانه برای آقایان انجام می گردد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.