با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو ماندگار
  11 آگوست 2018 بدون نظر 400 بازدید

  کاشت ابرو ماندگار چطور انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  امروزه با اطمینان می توان گفت که تمام افرادی که فاقد ابرو هستند یا ابروهای بسیار نازک و کم پشت دارند برای درمان این مشکل به سراغ کاشت ابرو می روند. این عمل زیبایی که باید توسط متخصص کاشت ابرو انجام شود برای اینکه بتواند کاشت ابرو ماندگار و طبیعی برای مراجعه کنندگان خود فراهم آورد باید از فولیکول های پشت سر به عنوان بانک مو برای انتقال به ناحیه ی مورد نظر استفاده کند.

  کاشت ابرو

  به همین دلیل است که کسانی که موی سر صاف تا کمی حالت ‌دار دارند، بهترین انتخاب‌ها برای این جراحی هستند چرا که موهای مجعد و خیلی حالت‌دار برای این عمل مناسب نیست. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث ریزش ابرو می شود اما از شایع ترین این مشکلات می توان به کم پشتی ژنتیکی، کندن اختیاری ابروها به منظور نازک کردن پهنای ابرو، تاتوی ابرو اشاره کرد. اما در این مقاله ما در نظر داریم تا در رابطه با کاشت ابرو ماندگار توضیحاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

  کاشت ابرو ماندگار

  کاشت مو به صورت ماندگار

  کاشت ابرو ماندگار

  همانطور که می دانید با توجه به پیشرفت هایی که روز به روز در حال رخ دادن است میتوانید مطمئن باشید که کاشت ابرو ماندگار دور از دسترس نیست. یکی از روش هایی که برای کاشت ابرو ماندگار استفاده می شود روش FIT می باشد.

  این روش به ترمیم و بازسازی ابرو‏های از دست رفته کمک می کند. برای انجام این کار متخصص باید سوراخ های کوچکی در پشت و کنار سر بیمار ایجاد کند تا بتواند فولیکول های مو‏ یا همان گرافت ها را به صورت تک تک و جدا از هم از ناحیه مورد نظر خارج کند.

  روش های کاشت ابرو

  پزشک این گرافت ها را آماده می‎کند و سپس در ناحیه ابروی بیمار می‎کارد. همچنین باید بدانید که برای برداشت مو‏ به روش FITکاشت ابرو از یک سو به ابزار ظریف و تخصصی نیاز است و از سوی دیگر مهارت و تخصص پزشک تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی دارد. از دیگر نکاتی که در رابطه با کاشت ابرو ماندگار با استفاده از روش FIT کاشت مو باید بدانید این است که هیچ محدودیتی در طول و عرض برداشتن مو وجود ندارد. از همین رو پزشک می تواند تعداد زیادی از موهای سر را بر دارد و در ناحیه ابرو بکارد.

  البته ممکن است تعداد زیاد کاشت ابرو در چندین جلسه انجام ‎شود که علاوه بر مو‏های سر، می‎توان از موهای زیر بغل، پشت و سینه نیز استفاده کرد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.