با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو و مژه
1 ژانویه 2019 بدون نظر 350 بازدید

کاشت ابرو و مژه چطور انجام میشود؟

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]

پیشرفت هایی که در زمینه کاشت مو با انجام تحقیقات گسترده ایجاد شده است باعث گردیده که نه تنها کاشت مو در سر با عوارض کمتری انجام بگیرد بلکه امکان کاشت ابرو و مژه در افرادی که ابرو مژه کم پشتی دارند و یا بر اثر حادثه ای موی ابرو و مژه خود را از دست داده اند نیز امکان پذیر گردد اما حال باید بدانیم این عمل زیبایی چطور انجام می شود.

علل از دست دادن ابرو مژه

برخی از افراد به دلایلی مانند بالا رفتن سن، ژنتیک، بیماری، مصرف دارو، شیمی درمانی، سوختگی و حوادث رانندگی ابرو و مژه آنها کم پشت می گردد یا به طور کلی از بین خواهد رفت.

کاشت ابرو

در کاشت ابرو از موی پشت سر بیمار جهت کاشت استفاده می گردد و با بهره گیری از روش های نوین کاشت برداشت موها و کاشت آنها در ابرو بدون جراحی، بخیه و خونریزی ایجاد خواهد شد که موهای کاشته شده هم تراکم بالایی خواهند داشت و هم جهت خواب آنها بسیار طبیعی خواهد بود.

چگونگی کاشت ابرو و مژه

کاشت ابرو و مژه

کاشت مژه با موی طبیعی خود بیمار که قابل رشد خواهد بود کار بسیار ظریف و مشکلی می باشد که تنها از عهده متخصصین کاشت موی با تجربه بر خواهد آمد زیرا پلک ها نزدیک چشم قرار دارند و بسیار حساس هستند همچنین مژه ها هر کدام فرم و حالت خواب متفاوتی دارند که در کاشت مژه باید تمام این موارد لحاظ گردد، در کاشت مژه در هر پلک حدود ۵۰ تار مو کاشته می شود تا تراکم مژه ها افزایش پیدا کند و به زیبایی چشم ها افزوده گردد. در این عمل زیبایی هزینه کلی کاشت مو بر اساس روش کاشت، تراکم ایجاد شده و تعداد تار موهای پیوند زده شده، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک و مراکز کاشت مو محاسبه می گردد.

ماندگاری کاشت ابرو و مژه

این عمل زیبایی اگر با موی طبیعی خود بیمار و با روش مناسب کاشت مو انجام گرفته باشد و موها پس از طی کردن دوران چرخه رشد خود به رشدی طبیعی رسیده باشند ماندگاری آنها برای تمام طول عمر بیمار خواهد بود.
این عمل اگر با یک تکنیک علمی و نوین توسط پزشک با تجربه انجام گیرد موجب می گردد تا ابرو و مژه ای طبیعی با زاویه خواب مناسب و تراکم بالا برای بیمار ایجاد گردد به طوری که هیچ کس از اطرافیان متوجه کاشت ابرو مژه در وی نخواهد شد .

منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *