با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شرایط کاشت ریش قسطی
22 دسامبر 2018 بدون نظر 353 بازدید

کاشت ریش قسطی

[تعداد: 2   میانگین: 2.5/5]

عمل های زیبایی به دلیل نیاز به تخصص و مهارت بالای پزشک باتجربه و زبده و همچنین سخت ،حساس و طولانی بودن آنها ، از حمله عمل های گران قیمت هستند که همه ی افراد جامعه از عهده ی پرداخت هزینه آنها بر نخواهند آمد ، در همین راستا در این مقاله ، کاشت ریش قسطی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاندید مناسب کاشت ریش

مردانی که دچار کم پشتی یا بی مویی بر اثر سوختگی ، ژنتیک ، جراحی ، ایجاد زخم ، بخیه کردن ، التهاب فولیکول های مو و … در ناحیه ی ریش هستند ، می توانند با بهره گیری از عمل کاشت ریش ، به افزایش تراکم ریش کم پشت و ریزش کرده ی خود اقدام کنند و از ریشی پرپشت و یکدست بهره مند شوند .

عمل کاشت ریش

طی یک عمل زیبایی کاشت ریش ، موهایی همراه با ریشه از ناحیه کنار گوش یا پشت سر و یا موهای اضافه خارج از خط ریش ، از عمق پوست خارج می شوند و در ناحیه بدون مو و ریزش کرده با توجه به حالت خواب سایر موهای ریش با دقت با ایجاد سوراخ های بسیار ریزی به کمک ابزار پزشکی و بیحسی موضعی پیوند زده می شوند ، این عمل تخصصی با توجه به وسعت ناحیه ریزش کرده ریش از یک تا چند ساعت طول خواهد کشید که اگر چه فاصله ی موهای پیوندی نسبت به موهای طبیعی ریش بیشتر از هم می باشد اما در نهایت با رشد این موها و پر شدن نواحی کم پشت ، با بهبود ظاهر ریش و رفع کم مویی ریش ، فرد رضایت کاملی از نتیجه کاشت موی طبیعی ریش خواهد داشت .

کاشت ریش قسطی

کاشت ریش قسطی

کاشت ریش قسطی

در برخی مراکز و کلینیک های زیبایی ارائه کننده ی کاشت مو ، افراد متقاضی کاشت ریش که توان پرداخت هزینه ی این عمل زیبایی را ندارند ، به راحتی به صورت اقساطی می توانند هزینه ی این عمل را طی چند قسط که کلینیک زیبایی تعیین خواهد کرد ، پرداخت کنند .
با توجه به اینکه هر کلینیک زیبایی شرایط و ضوابط خاص خود را در خصوص نحوه و چگونگی پرداخت اقساطی هزینه ی عمل کاشت ریش را دارا می باشد ، لذا جهت آگاهی دقیق از شرایط پرداخت اقساطی باید به مرکز مورد نظر مراجعه و از شرایط پرداخت مطلع گردید .

اقساط عمل های زیبایی و کاشت ریش قسطی

پرداخت اقساطی عمل های زیبایی این امکان را به افراد با درآمد های مختلف جامعه می دهد که در جهت بهبود ظاهر خود گام مثبتی را بدون دغدغه ی پرداخت هزینه بردارند ، لذا افزایش اعتماد به نفس و راحتی فرد از جمله مزایای پرداخت اقساطی هزینه ی عمل کاشت ریش می باشد که در برخی مراکز زیبایی و درمانی مورد توجه قرار گرفته شده است .

منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

برچسب ها
به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *