با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت سبیل
  17 دسامبر 2018 بدون نظر 626 بازدید

  کاشت سبیل در کلینیک های زیبایی پوست و مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  از آنجا که سبیل نمادی از مردانگی است ، مردان بسیاری با ریزش موی این ناحیه و کم پشت و یا بی مو شدن سبیل ، سعی می کنند با روش های درمانی به ترمیم موهای سبیل بپردازند ، به عملی که طی آن موهایی طبیعی از ناحیه دهنده بانک مو ( ناحیه پشت سر ) برداشته شده و در سبیل پیوند زده می شود ،عمل زیبایی کاشت سبیل گفته می شود ، در واقع موهای مورد نیاز پیوند در سبیل به کمک ابزار خاصی تحت بیحسی موضعی از ناحیه پشت سر برداشته و در سبیل با دقت پیوند زده می شوند که حدود ۸ الی ۱۲ ماه نیز طول خواهد کشید تا فولیکول های پیوند رشد کرده و تراکم مورد نیاز را حاصل کنند .

  مزایای کاشت سبیل

  ● مراحل برداشت و کاشت موهای پیوندی تحت بیحسی موضعی بدون بی هوش کردن فرد انجام می شود لذا بدون خطرات بی هوشی است .
  ● کاشت سبیل سبب راحتی فرد خواهد شد و در صورت موفقیت پیوند ، نیازی به کاشت دوباره ی سبیل وجود ندارد زیرا موهای پیوندی دائمی خواهند بود .
  ● فرد هنگام کاشت سبیل به دلیل ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه دهنده و گیرنده ، دردی را احساس نخواهد کرد و پزشک نیز بدون مشکل می تواند عملیات پیوند را با دقت به اتمام برساند .
  ● به دلیل رفع دائمی مشکل کم مویی سبیل ، عمل کاشت مقرون به صرفه خواهد بود .

  کاشتن سبیل

  کاشتن سبیل

  عوارض کاشت سبیل

  ● کبودی ، ورم و حساسیت نسبت به لمس به دلیل ایجاد زخم و برش در هر دو ناحیه ی دهنده و گیرنده موهای پیوندی
  ● احساس درد پس از اتمام عملیات برداشت و کاشت به دلیل از بین رفتن اثر بیحسی موضعی
  ● ایجاد زخم در هر دو ناحیه ی دهنده ( بانک مو ) و گیرنده ( سبیل )
  ● قرمزی و التهاب پوست در هر دو ناحیه
  ● ایجاد عفونت در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی و مراقبت های لازم

  هزینه ی کاشت سبیل

  هزینه ی عمل زیبایی کاشت سبیل که یک عمل بسیار تخصصی و حساس می باشد ، با توجه فاکتورهایی نظیر ؛ تعداد پیوندهای مورد نیاز در ناحیه ی سبیل ، روش انتخابی جهت پیوند ( FIT ، FUT ، FUE و SUT ) ، دستمزد و هزینه ی پزشک جراح ، موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی و وسعت ناحیه ی ریزش کرده در سبیل تعیین می شود و باید به صورت آزاد پرداخت گردد زیرا این عمل زیبایی تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد ، به طور کلی عمل های زیبایی به دلیل عدم ضرورت تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نداشته و هزینه های آنها به صورت آزاد محاسبه می گردند .

  روش fue کاشت سبیل و روش sut کاشت سبیل

  جالب است بدانید که کاشت موی سبیل هم مانند کاشت موهای سر می باشد زیرا این موها از پشت سر و اطراف آن برداشته شده و برای کاشت آماده می شوند. برای برداشتن موهای مورد نیاز برای کاشت سبیل باید موها از لحاظ رنگ و ضخامت و ویژگی های ظاهری ، شبیه موهای سبیل باشند بطوری که واحدهای فولیکولی مو برداشته می شوند که قطر این سوراخ ها از یک میلی متر کمتر خواهد بود و بعد از برداشت این موها ، این موها در محل موردنظر روی صورت کاشته می شوند. موهای سبیل و پرپشت بودن این موها برای مردان و به خصوص مردان جوان اهمیت زیادی دارد و برای رفع نواقص موهای صورت خود هزینه های چشمگیری می کنند.

  کلینیک کاشت سبیل کجاست

  برای پیداکردن بهترین کلینیک کاشت سبیل ، باید درمورد تمام کلینیک های زیبایی شهر تحقیق کنید و هزینه های همه این کلینیک ها را در نظر بگیرید و برآورد نمایید. اگر به دنبال کلینیکی هستید که در آن موهای سبیل با کیفیت بالا کاشته می شود و از دستگاه های مجهز و حرفه ای استفاده می شود ، کلینیک آریاایران نوین از آن کلینیک های معتبر کاشت مو می باشد.

  درمورد کاشت مو چه می دانید؟

  موهای سر و ابرو و مژه ها و موهای ناحیه ریش و سبیل در مردان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طاسی در ناحیه سر و ابرو یا موهای صورت مردان باعث کاهش اعتماد بنفس افراد می شود و اغلب به دنبال درمان این طاسی های موضعی یا طاسی های کلی می باشند. کاشت مو می تواند با روش های مختلفی انجام شود مثلا روش sut کاشت مو یکی از بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو در کلینیک های زیبایی مو می باشد . البته روش fut کاشت مو و روش fue کاشت مو و روش fit کاشت مو هم از سایر روش های کاشت مو هستند . روش fci کاشت مو یکی از مدرنترین روش هاست که فعلا در مرحله آزمایشگاهی و در مرحله تست به سر می برد و این روش نیاز به بانک مو قوی ندارد. برخی از این روش های ذکر شده نیاز به بانک مو و بانک موی قوی از فرد متقاضی هستند که این برای افرادی که از طاسی کامل و مشکلات حاد مو رنج می برند محدودیت ایجاد می کند. متخصصان زیبایی پوست و مو به دنبال روش های کم تهاجم هستند که عوارض کمی داشته باشند و به بانک مو قوی هم نیاز نداشته باشد تا مورد استفاده بسیاری از متقاضیان کاشت مو قرار بگیرد.

  کاشت مو دائمی

  کاشت مو دائمی

  قیمت کاشت مو

  البته می توان گفت کاشت مو یکی از گرانترین عمل های زیبایی است و افراد برای کاشت مو بسیار هزینه میکنند. البته در تعیین قیمت کاشت مو عوامل زیادی موثر خواهند بود. مثلا ناحیه مورد نظر که کاشت مو انجام می شود که سر یا ابرو یا سبیل یا ریش یا مژه ها باشد و تعرفه کلینیک و تعرفه متخصص زیبایی برای انجام این عمل . کلینیک های زیادی در سطح شهر به ارائه خدمات زیبایی و خدمات کاشت مو و تقویت مو می پردازند ولی بسیاری از این کلینیک ها و مراکز درمانی ، معتبر نبوده و قابل اعتماد نیستند . برای انجام عمل کاشت مو ، باید بهترین کلینیک کاشت مو را پیدا کنید که از روش های استاندارد و جدید استفاده شود و از متخصصان و پزشکان متعد بهره ببرند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.