با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت موی تضمینی
  18 آگوست 2018 بدون نظر 286 بازدید

  کاشت موی تضمینی در کجا انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  برای اطلاعات بیشتر در رابطه با کاشت موی تضمینی در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی در رابطه با آن خدمت شما ارائه دهیم.شایعترین علت ریزش مو ارثی است. ارث، شایع‌ترین علت ریزش مو در زن‌ها و مردها می‌باشد.

  انسان‌ها، ژن ریزش مو را ممكن است از یكی از والدین یا اجداد خود به ارث ببرد. وجود ژن ریزش مو به تنهائی اثرات خود را نمی‌توان بروز دهد- مگر، هورمون تستونسترون یا هورمون موسوم به هورمون مردانه افزایش یابد و معمولاً این افزایش هورمون در حوالی سن بلوغ و بعد از آن ظاهر می‌شود، و به مرور موهای ضخیم و پررنگ, کم‌رنگ‌تر، نازك‌تر و كم‌رشدتر می‌شوند و رفته رفته به موهای كركی كم رشد و كم‌رنگ تبدیل می‌شود. اما همواره راهی برای درمان وجود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید. کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش های درمان می باشد که امروزه پزشکان بیماران را به انجام آن سوق می دهند. کاشت موی تضمینی معمولا در تمامی کلینیک ها انجام می شود.

  مراحل رشد مو بعد از کاشت

  کاشت مو

  کاشت موی تضمینی

  امروزه با توجه به اینکه پیشرفت های قابل ملاحظه ای در زمینه پزشکی و زیبایی رخ داده است همواره روش های زیادی برای کاشت موی تضمینی در کلینیک های سطح کشور انجام می شود. برای اینکه بدانید کاشت مو چگونه انجام می شود باید در جریان باشید که برای كاشتن مو از قسمتی از بدن كه دارای موهای دائمی است و به آن بانک موی فرد گفته می شود، مو برداشته شده و به قسمت دیگری كه دچار ریزش شده و نیاز به مو است، منتقل می شود.

  کاشتن موی تضمینی

  کاشتن موی تضمینی

  این موهای منتقل شده، بافت خارجی تلقی نشده و توسط بدن دفع نمی شوند. موهای كاشته شده صفات محل دهنده پیوند را حفظ می كند. رنگ، جنس، سرعت رشد و حالت. زندگی موهای كاشته شده توسط جریان خون غنی پوست سر در محل گیرنده تأمین می شود. در اوایل استفاده از این روش، گرافت های بزرگ دایره ای حاوی ۲۰-۱۵ مو كاشته می شدند كه ظاهری غیرطبیعی و قابل تشخیص داشتند.

  کاشت مو

  طی سالها وسائل و تكنیك ها پیشرفت كرده و به پزشکان این امكان را می دهند كه با كاشتن گرافت های كوچك و نزدیك هم منظره طبیعی داشته باشید. باید توجه داشت كه این موهای برداشته شده باید با موهای مجاور محل كاشت از هر نظر مطابقت داشته باشد، چون موهای برداشته شده دارای صفات ارثی ماندگاری دائمی بودن دارند در محلی كه كاشته می‌شود تا آخر عمر هم باقی می‌ماند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.