با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت موی دائمی
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 333 بازدید

  کاشت موی دائمی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  یکی از پرطرفدارترین حوزه های درمانی در زمینه مشکلات ریزش مو کاشت مو می باشد که با پیشرفت ها و تحقیقاتی که در این حوزه صورت گرفته است طی سالیان متوالی دچار تحولات عظیمی شده است و از روش های جراحی و پر عارضه به روشی درمانی غیر جراحی و کم عوارض تبدیل شده است و از این طریق دغدغه های مرتبط با ریزش مو در افراد را کاهش داده است اما کاشت موی دائمی چطور انجام می شود.

  کاشت موی دائمی

  در کاشت مو دائمی برداشت ریشه و فولیکول مو جهت پیوند از قسمت های پشت سر به جلوی سر و نواحی خالی از مو بر اثر ریزش انجام می گیرد که این کار امروزه با متدها و شیوه های مختلفی در حوزه جراحی انجام می گیرد.

  کاندیدای مناسب جهت کاشت موی دائمی

  تمام کسانی که دچار ریزش مو بدون بازگشت شده اند و افرادی که بر اثر بیماری و یا حادثه ای موی سر، ابرو و مژه ویا مردانی که دچار ریزش ریش شده اند می توانند در صورت نداشتن محدودیت از نظر سلامتی کاشت مو را انجام دهند.

   

  بهترین سن جهت کاشت موی دائمی

  بهترین سنین جهت کاشت مو در افراد مختلف سنین ۳۵ تا ۴۰ سالگی می باشد زیرا در این سنین ریزش موی افراد تثبیت شده است و با کاشت مو می توان فرم طبیعی از خط رویش موها را برای تمام عمر فرد ایجاد نمود.

  کاشت مو دائمی

  کاشت موی دائمی

  هزینه کاشت موی دائمی

  در کاشت موی دائمی هزینه کل کاشت مو با توجه به روش کاشت، تعداد تار موهای پیوند زده شده، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک های زیبایی و مراکز کاشت مو محاسبه می گردد و در هر بیماری متفاوت خواهد بود.

  جلسات کاشت موی دائمی

  در گذشته کاشت مو با استفاده از روش های جراحی انجام می گرفته است که این امر هم زمان جلسات را بسیار طولانی می کرده است و هم کاشت مو را در طی چند جلسه له درازا می کشیده است اما امروزه با استفاده از روش های نوین کاشت مو که کار برداشت و کاشت فولیکول های مو را با سرعت زیادی انجام می دهند کاشت مو تنها در طی یک جلسه و با تراکم بسیار بالایی انجام خواهد شد.
  در حال حاضر کاشت موی طبیعی دائمی تنها روش رفع دائمی طاسی ایجاد شده در سر می باشد که در تمام افراد امکان پذیر خواهد بود مگر آنکه کسی به لحاظ بیماری در انجام کاشت مو محدودیت داشته باشد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.