با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  موی طبیعی جلوی سر
  14 آگوست 2018 بدون نظر 290 بازدید

  کاشت موی طبیعی برای جلوی سر چطور انجام می گیرد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که می دانید زمانی که با ریزش مو مواجه می شوید راه های مختلف و متفاوتی از درمان پیش روی شما قرار دارد که بهترین آنها کاشت موی طبیعی می باشد. معمولا اولین قسمتی از سر که دچار ریزش می شود جلوی سر می باشد. از همین رو کاشت موی طبیعی برای جلوی سر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دقت داشته باشید که در کاشت موی طبیعی از موهای خود فرد برای انجام عمل استفاده می کنند.

  کاشت موی طبیعی

  در واقع پزشکان برای انجام این عمل باید از موهای پشت سر فرد که همان بانک مو او می باشد استفاده کنند و با انتقال آن به قسمت جلوی سر، موهایی طبیعی و خوش حالت را برای آنان فراهم آوردند. موهای این نوع کاشت کاملا زنده و قابل رشد بوده و بصورت مادام العمر می باشد. برای آگاهی بیشتر در این مقاله در تلاش هستیم تا توضیحات بیشتری در رابطه با کاشت موی طبیعی برای جلوی سر در اختیار شما قرار دهیم با ما همراه باشید.

  موی طبیعی برای جلوی سر

  موی طبیعی برای جلوی سر

  موی طبیعی برای جلوی سر

  دقت داشته باشید که دلایل زیادی وجود دارد که باعث ریش موی در ناحیه جلوی سر می شود از جمله آن میتوان به استرس اشاره کرد. در واقع استرس می‌تواند بر چرخه‌ی زندگی موی شما اثر بسیار زیادی بگذارد به صورتی که باعث اختلال در رشد آن شده و سپس رشد آنها را متوقف کند و در نهایت دچار ریزش شود.

  معمولا پزشکان این مراحل را با نام آناژن، کاتاژن، تلوژن و اکسوژن می‌شناسند. اما اگر جزء افرادی هستید که میخواهید کاشت موی طبیعی برای جلوی سر انجام دهید باید بدانید که کاشت موی طبیعی معمولا به سن فرد هم بستگی دارد. عموما کسانی هستند که دچار ریزش مو ارثی هستند.

  بهترین سن کاشت مو

  بهترین سن کاشت مو

  سن کاشت مو

  سن انجام کاشت موی فرد بین ۳۰ الی ۶۰ سال می باشد. متاسفانه برای کسانی که زیر سن ۳۰ سال هستند نمی توان کاشت موی طبیعی انجام داد، چون این ریزش مو ادامه دار بوده و احتمال دارد حتی بعد از کاشت مو در سنین زیر ۳۰ سال موهای غیر کاشته شده ریزش پیدا کند، به همین دلیل متخصصان به افراد متقاضی کاشت موی طبیعی توصیه می کنند که مدتی را صبر کرده و بعد از آن اقدام به کاشت موی طبیعی کنند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.