با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت موی طبیعی در کلینیک
  18 آگوست 2018 بدون نظر 937 بازدید

  کاشت مو در کلینیک چطور انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  امروزه با توجه به شیوع مشکل ریزش مو در خانم ها و به خصوص آقایان رفتن به سراغ راه های درمان بسیار زیاد شده است. در واقع این مسئله باعث شده تا شمار افرادی که در مطب های متخصصان پوست و مو در جستجوی راه حلی برای داشتن موهای پرپشت هستند افزایش پیدا کند و بازار کاشت موی طبیعی سر و.. را داغ کند. همانطور که گفته شد کاشت موی طبیعی در کلینیک امروزه یکی از بهترین و موثرترین روش های درمان است که بیماران می توانند انتخاب کنند. از همین رو نیاز است که قبل از انجام کاشت مو از روش های انجام آن اطلاعات کافی و لازم را به دست آورید. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با چگونگی کاشت مو در کلینیک توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  کاشت موی طبیعی در کلینیک

  نکات زیادی در رابطه با کاشت مو ی طبیعی در کلینیک وجود دارد از جمله اینکه کاشت موی طبیعی معمولا به سن فرد هم بستگی دارد. عموما کسانی هستند که دچار ریزش مو ارثی هستند. سن انجام کاشت موی فرد بین ۳۰ الی ۶۰ سال می باشد. باید بدانید که کسانی که زیر ۳۰ سال اقدام به کاشت موی طبیعی می کنند نمیتوانند نتیجه مطلوب خود را دریافت نمایند زیرا پس از مدتی موهای کاشته شده و حتی موهای طبیعی آنها دچار ریزش مو می شود. از همین رو اکثر متخصصان به افراد متقاضی کاشت موی طبیعی توصیه می کنند که مدتی را صبر کرده و بعد از آن اقدام به کاشت موی طبیعی کنند. کاشت مو در کلینیک به روش های مختلفی انجام می شود که در ابتدا با توجه به علت ریزش مو افراد مشخص می شود.

  کاشت موی طبیعی در کلینیک

  کاشت موها در کلینیک

  کاشت مو

  در واقع در کاشت مو با توجه به نوع روش کاشت، موهای خود شخص از پشت سر ( بانک مو ) یا ناحیه ای از بدن برداشته می شود و سپس با استفاده از میکروسکوپ و لوپ های مخصوص، فولیکول های آن به صورت تک تک جدا می شوند و با همان ظرافتی که جدا شده اند در ناحیه گیرنده با ایجاد برش هایی در حد یک میلی متر پیوند زده می شود. بدن نیز به این موها واکنشی نشان نمی دهد و در واقع نکته مثبت کاشت موی طبیعی همین مسئله می باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.