با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت موی مرکز سر
  18 آگوست 2018 بدون نظر 285 بازدید

  کاشت موی مرکز سر چگونه انجام می گیرد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  مسلما افرادی را دیده اید که در مرکز سر خود دچار ریزش مو شده اند اما سوالی که مطرح می شود این است که کاشت موی مرکز سر چگونه انجام می شود؟ آیا تفاوتی با سایر نواحی دارد؟ در این مقاله در تلاش هستیم تا بتوانیم ابهامات موجود در رابطه با کاشت موی مرکز سر را از بین ببریم. با ما همراه باشید.

  همواره داشتن موهایی پرپشت و خوش حالت یکی از اهداف انسان ها برای رسیدن به زیبایی می باشد در واقع مهم ترین فاکتور زیبایی در چهره را مو می دانند. اما همواره دلایلی وجود دارد که این فاکتورها را از بین ببرد و یا آنها را به خطر بیاندازد.

  اگر بخواهیم در رابطه با عوامل ریزش مو صحبت کنیم باید به عواملی مانند وراثت و هورمون ها و همچنین سن افراد اشاره کنیم. اما با توجه به پیشرفت های روز افزون علم پزشکی همواره راه حلی برای درمان وجود دارد که کاشت مو یکی از بهترین آنها می باشد که در چندین سال گذشته با توجه به نتایج خوبی که ارائه داده است توانسته علاقمندان زیادی را به سمت خود جذب کند.

  کاشت موی مرکز سر

  کاشت مو مرکز سر

  کاشت موی مرکز سر

  همانطور که می دانید امروزه کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود که در رابطه با کاشت موی مرکز سر این قاعده تفاوتی ایجاد نمی کند. روش های کاشت مو عبارتند از روش fut، روش fue و روش fit ، همچنین  روش sut کاشت مو که امروزه به عنوان جدیدترین روش کاشت مو شناخته می شود. اما هر کدام از این روش ها چگونه عمل می کنند؟

  کاشت مو به روش fut : در این روش از بانک موی افراد به عنوان عامل اصلی انتقال استفاده می کنند و در گروه های طبیعی از یک تا چهارمو، که به عنوان واحدهای فولیکول نیز شناخته می شوند. این روش یکی از متداول ترین روش ها می باشد.

  کاشت مو به روش FUT

  کاشت مو به روش FUT

  کاشت مو به روش fit : این روش برای افرادی که تمایل دارند موهای خود را کوتاه کنند بسیار کاربردی است و همچنین افرادی که تمایل به روش های کمتر تهاجمی دارند ایده ال است. در این روش پزشک با استفاده از وسایل جراحی کوچک با دقت بسیار زیاد موها را از ناحیه انتقال دهنده یعنی بانک مو جدا کرده و در ناحیه ی مد نظر می کارند. این ناحیه بدون هیچگونه آسیبی بهبود می یابد و هیچگونه آثاری از جراحی دیده می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.