با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مویFUG
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 444 بازدید

  کاشت موی FUG

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در رابطه با کاشت موی FUG باید بگوییم که این روش شباهت بسیار زیادی با روش FIT دارد. در واقع در این روش متخصص کاشت مو باید فولیکول های موی مورد نیاز خود را از ناحیه پشت سر فرد که همان بانک مو محسوب می شود برداشت کرده و سپس در ناحیه ی مورد نظر کاشت کند. دقت داشته باشید که در این روش در هر جلسه درمانی چیزی حدود ۱۰۰۰ تار مو را میتوان انتقال داد. این روش خیلی ناشناخته نبوده و بسیاری از پزشکان برای درمان ریزش موی بیماران خود از آن استفاده می کنند.

  مزایای کاشت موی FUG

  اگر بخواهیم در رابطه با مزایای کاشت موی FUG توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم باید بگوییم که این روش همانند سایر روش هایی که برای کاشت مو به دنیا معرفی شده اند مزایای زیادی را با خود به همراه دارد از جمله:

  • نتایجی که پس از انجام این عمل با آن روبرو می شوید دائمی بوده و میتوانید همیشه از داشتن موهایی خوش حالت و شاداب لذت ببرید.
  • وقتی پزشک گرافت ها را از بانک مو استخراج می کند چیزی حدود ۹۰ درصد گرافت ها سالم باقی می مانند.
  • موهایی که پس از انجام کاشت مو رشد می کنند به قدری طبیعی بوده که اطرافیانتان به سختی میتوانند متوجه شوند که شما کاشت مو انجام داده اید.
  متقاضیان اصلی کاشت مو

  متقاضیان اصلی کاشت مو

  بهترین متقاضیان برای کاشت موی FUG

  اگر دچار ریزش مو شده اید و برای درمان به سراغ پزشکان متخصص و با تجربه می روید دقت داشته باشید که در ابتدا حتما یک جلسه ی مشاوره با پزشک مربوطه داشته باشید تا او بتواند موهای ریخته شده و همچنین بانک موی شما را بررسی کند. زیرا تنها در این صورت است که میتواند روشی مناسب برای درمان ارائه دهد. اگر پزشک تشخیص داد که کاشت موی FUG روشی مناسب برای درمان شما محسوب می شود، باید بدانید که تراکم و مقاومت موهای پشت سر شما مناسب بوده و میتوانید از آن روش به نتیجه مطلوب برسید.

  کاشت موی FUG چیست

  کاشت مویFUG چیست

  کاشت موی FUG و دوران نقاهت آن

  اینکه شما بتوانید دوران نقاهت را به خوبی پشت سر بگذارید برای رسیدن به نتیجه مطلوب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از جمله اقداماتی که بعد از کاشت مو FUG باید انجام دهید این است که طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از عمل نباید کارهای روزمره خود را انجام دهید سعی کنید در طول این مدت به استراحت بپدازید. همچنین اکثر پزشکان توصیه می کنند تا ۱۰ روز کارهای سنگین را کنار بگذارید و اگر دردهایی را احساس کردید حتما به سراغ داروهای مسکن بروید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.