با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو از طریق ریش
  23 دسامبر 2018 بدون نظر 379 بازدید

  کاشت مو از طریق ریش

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همواره چگونگی انجام عمل زیبایی کاشت مو و نتایج حاصل از آن مورد توجه افراد متقاضی این نوع عمل زیبایی است ، در همین راستا در این مقاله ، کاشت مو از طریق ریش مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  چگونگی کاشت مو

  طی یک عمل کاشت مو ، با توجه به وسعت منطقه ی کم پشت یا بدون مو ، به استخراج فولیکول های مو از منطقه ی پشت سر و یا اطراف سر که در برابر هورمون ریزش مو مقاوم هستند ، اقدام می گردد ، پس از استخراج مرحله ی آماده سازی ( جداسازی و زدودن آلودگی های احتمالی ) است و در نهایت نیز کاشت و پیوند فولیکول های آماده شده در خط رویش طراحی شده تحت بیحسی موضعی با دقت و ظرافت به کمک ابزار مخصوص و یا دستگاه های کاشت مو انجام خواهد شد ، حدود یک سال نیز طول خواهد کشید که موهای پیوندی به رشد طبیعی خود برسند و نواحی گم پشت یا بدون مو را متراکم سازند .

  علت کاشت مو از طریق ریش

  از آنجا که موهای ناحیه ی پشت سر در برابر عارضه ی ریزش مو نسبت به سایر موها مقاوم تر هستند از این موها جهت کاشت استفاده می گردد اما اگر فرد از بانک موی مناسبی در این ناحیه برخوردار نباشد و هیچ مویی روی سر نداشته باشد ، موهای نواحی دیگر بدن ( دست ، قفسه سینه و پاها ) بهترین گزینه بعد از موهای سر جهت کاشت مو هستند .
  چنانچه فرد موهای دست ، قفسه سینه و پاها را نیز نداشته باشد ، موهای ناحیه صورت ( ریش و سبیل ) مورد توجه قرار خواهند گرفت .
  معمولا کاشت موهای ریش در بیماران مبتلا به الگوی ریزش موی مردانه نتیجه بخش خواهد بود اما در آلوپسی شدید که بدن هیچ مویی ندارد ، عمل پیوند نمی تواند صورت پذیرد .

  کاشت مو از طریق ریش چیست

  کاشت مو از طریق ریش

  نتایج کاشت مو از طریق ریش

  طی سه سال مطالعه بر روی مردان ۳۵ ساله‌ای که ترکیبی از موهای ریش و موهای بدن را روی پوست سر پیوند زدند ، مشخص شد موی ریش یا بدن نباید در دو طرف سر و خط رویش موها استفاده شود، زیرا موهای این نواحی به طور طبیعی ظریف و نازک بوده اما تارهای موی ریش پوشش ضخیم تر و فشرده‌تری در مقایسه با موهای بدن ایجاد می‌کند و همچنین در پنهان کردن جای زخم‌ها از موهای بدن بهتر عمل خواهند کرد .
  نتایج موفقیت آمیز پیوند موی ریش بر سر به ویژگی‌های طبیعی موهای فرد گیرنده بستگی دارد، در واقع اگر موی سر فرد کوتاه و فرفری باشد، موهای ریش با آن‌ها به خوبی ترکیب خواهد شد اما چنانچه بیمار موهای بلند و صاف داشته باشد، استفاده از موی ریش به تنهایی در نواحی که خالی از تارهای موی طبیعی است، فقط ناهماهنگی بافتی را مشخص تر می‌کند و در نهایت غیر طبیعی به نظر می‌رسد ، از این رو ، استفاده از ترکیبی از موی ریش و موی سر برای به دست آوردن نتایج مطلوب ، حتی در بیمارانی که موهایی کاملاً صاف دارند ،بهتر خواهد بود .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.