با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو با مجوز
  12 نوامبر 2018 بدون نظر 344 بازدید

  کاشت مو با مجوز

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  از آنجا که در برخی مراکز زیبایی از پزشکان عمومی جهت انجام عمل زیبایی کاشت مو استفاده می گردد و یا اینکه پزشک جراح مهارت و تجربه ی لازم را جهت انجام چنین عمل تخصصی و حساس ندارد ، بسیاری از افراد متقاضی کاشت مو ، از انجام چنین عملی به خاطر خطرات و عوارض پس از کاشت ، خودداری می کنند ، در همین راستا در این مقاله ، کاشت مو با مجوز مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  عمل کاشت مو

  طی یک عمل تخصصی کاشت مو ، فولیکول هایی از مو که از ناحیه پشت سر با انجام جراحی تحت بیحسی موضعی با دقت برداشته می شوند ، تحت بیحسی موضعی در نواحی کم پشت و بدون مو در خط رویش مو طراحی شده ای توسط پزشک متخصص با ظرافت با ابزار خاصی با انجام جراحی پیوند زده می شوند تا پس از چند ماه ( ۸ الی ۱۲ ماه ) موها رشد طبیعی پیدا کنند و نواحی طاس به خوبی پوشش داده شوند .

  کلینیک کاشت مو با مجوز

  در کلینیک های معتبر کاشت مو با بهره گیری از کادر حرفه ای و پزشکان مجرب ، امکانات و تجهیزات حرفه ای ، تکنیک ها و روش های به روز و پیشرفته ، موفق به دریافت مجوز کاشت مو از وزارت بهداشت و درمان شده اند ، لذا بالاترین سطح کیفی و رضایت متقاضیان کاشت مو از جمله مهم ترین ویژگی های کلینیک کاشت مو با مجوز می باشد .
  انجام کاشت مو با مجوز این اطمینان خاطر را به فرد متقاضی کاشت مو می دهد که نتایج عمل با درصد موفقیت بالایی انجام خواهد شد و عارضه ی خاص و خطرناکی بروز نخواهد کرد .
  جهت بهره گیری از انجام عمل کاشت مو تنها به مراکز و کلینیک های زیبایی دارای مجوز کاشت مو باید مراجعه کرد .

  کاشت مو با مجوز

  کاشت مو با مجوز

  انتخاب کلینیک کاشت مو با مجوز

  جهت انتخاب کلینیک کاشت مو دارای مجوزهای لازم ، می توان به سایت های معتبر کلینیک مورد نظر مراجعه کرد و با بررسی سوابق کادر پزشکی و کلیه ی اطلاعات سایت از دارا بودن و یا نبودن کلینیک از مجوزهای لازم اطلاع کامل پیدا کرد .
  در کلینیک های کاشت مو با مجوز از فوق متخصصان جراحی پلاستیک ، متخصص پوست و مو و تیم جراحی جهت انجام عمل های کاشت موی موفق استفاده می گردد که این مراکز دارای گواهینامه ی ایزو و مجوزهای معتبر داخلی و بین المللی هستند .
  درصد موفقیت بالای عمل های کاشت مو انجام شده در کلینیک های مجوز دار خود به خوبی گواه کیفیت بالای خدمات زیبایی ارائه شده در این مراکز می باشد .
  هرگز به خاطر هزینه ی کمتر نباید به مراکز نامعتبر و بدون مجوز کاشت مو جهت انجام عمل پیوند مو مراجعه کرد ، زیرا سلامت و زیبایی فرد به شدت تهدید خواهد شد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.