با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مزایای کاشت مو به روش FCI
  29 آگوست 2018 بدون نظر 1363 بازدید

  کاشت مو به روش FCI چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 8 میانگین: 2.5]

  بهتر است بدانید عوارض کاشت مو با توجه به پیشرفت هایی که در آن به وجود آمده بسیار کاهش یافته است به هیمن دلیل میتوانید بدون هیچگونه نگرانی از آن استفاده کنید.خوشبختانه با تلاش هایی که دانشمندان انجام میدهند با روش هایی مانند کاشت مو به روش FCI که در اینده ای نزدیک شاهد آن خواهیم بود مزایای کاشت مو افزایش خواهد یافت.

  کاشت مو

  به علت تصور هایی که برای عوارض کاشت مو وجود دارد هنور هم بسیاری از افراد برای درمان ریزش مو و کچلی ترجیح میدهند تا از روش های سنتی استفاده کنند و استفاده از داروهای گیاهی را بر روش هایی که در کلینیک ها وجود دارند ترجیح میدهند.

  نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

  کاشت مو

  در روش های غیرجراحی کاشت مو جای بخیه و اسکار باقی نماند و عوارض آن کمتر باشد و دوران نقاهت هم بسیار کوتاه باشد. تاکنون جدیدترین و می توان گفت بهترین روش کاشت مو با روش sut است . این روش در کلینیک های معتبر زیبایی و زیر نظر پزشکان و متخصصان و در شرایط کاملا بهداشتی انجام می شود.

  متقاضیان کاشت مو

  معمولا این افراد با استفاده از این روش ها مقدار زیادی از زمان و هزینه ی خود را از دست میدهند و در انتها هم مجبور میشوند تا از روش های موثری که در کلینیک ها مورد استفاده قرار می گیرد بهره گیرند. کاشت مو به عنوان پرطرفدارترین عمل های زیبایی می باشد.

  کاشت مو به روش FCI

  کاشت مو به روش FCI

  جالب است بدانید روش fci کاشت مو ، روشی تحقیقاتی است و هنوز به مرحله اجرایی شدن نرسیده است. دلیل آن هام عدم دریافت مجوز از سازمان های معتبر برای این روش کاشت مو است. تحقیقات متخصصین زیبایی پوست و مو نشان می دهد به طور میانگین ، از بین هر ۱۰ نفر ۸ نفر علاقه مند به انجام عمل های زیبایی می باشد. در زمینه کاشت مو هم مردان و به خصوص مردان جوان تمایل بیشتری برای انجام کاشت مو دارند. شناخت روش های کاشت مو و انتخاب بهترین روش با توجه به شرایط بیمار یکی از مهم ترین مراحل انجام کاشت مو می باشد.

  کاشت مو به روش FCI چیست

  کاشت مو به روش FCI یکی از روش هایی است که هم اکنون در مراحلی قرار نگرفته است که بتوان در کلینیک ها برای درمان ریزش مو و کچلی استفاده کرد.اما خوشبختانه استفاده از این روش در محیط ازمایشگاهی به خوبی نتیجه داده است و امید آن وجود دارد که در آینده ای نزدیک با پیشرفت هایی که در این روش به وجود خواهد امد میتوان استفاده از آن را در کلینیک های زیبایی شاهد بود.در صورتی که امکان استفاده از این روش در کلینیک ها به وجود آید قطعا بسیاری از افراد که دارای محدودیت هستند نیز میتوانند از این روش بهره گیرند.

  با روش fci کاشت مو می توان فردی که دچار طاسی کامل شده و فقط چند تار مو در سرش دارد را درمان کرد و هیچ محدودیتی ندارد. به همین خاطر این روش برای خانم های جوان که ریزش موی شدید دارند بسیار مورد توجه است ولی این روش هنوز اجرایی نشده است.

  در این روش کاشت مو از نواحی مختلف بدن مثل موهای ریش یا سبیل دستان یا پشت یا سینه یا شکم یا ناحیه تناسلی مو برداشته می شود ولی این موها می توانند از اطراف سر یا پشت سر هم باشند. همانطور که می دانید موهای تمامی نقاط بدن دارای کیفیت و رشد یکسانی نیستند و بهترین نقطه برای برداشت مو و پیوند به سر برای رفع طاسی سر ، موهای نقاط پشت سر و نقاط اطراف سر هستند. برداشت مو از نواحی دیگر بدن دردآور و سختتر است.

  کاشت مو fci در کلینیک

  کاشت مو fci در کلینیک

  کاشت مو به روش FCI چگونه انجام میشود

  در کاشت مو به روش FCI متخصصان به تکثیر مو میپردازند به همین دلیل در آن نیازی نخواهد بود تا تعداد زیادی از فولیکول ها برای کاشت مو استخراج شوند.این کار معمولا در محیط آزمایشگاهی انجام میشود به همین دلیل ممکن است هزینه ی استفاده از این روش افزایش یابد.

  اما فوایدی که این روش دارد باعث میشود تا بسیاری از افراد بتوانند از آن استفاده کنند.در حال حاضر به دلیل محدودیت هایی که در کاشت مو وجود دارد افرادی که بانک موی کافی ندارند مجبور خواهند بود تا از روش های دیگر برای کاشت مو استفاده کنند اما با کاشت مو به روش FCI این افراد هم میتوانند صاحب موهایی طبیعی شوند.

  مهم ترین مزایای روش fci کاشت مو چیست؟

  گرافت های مو از بانک موی بیمار برداشته نمی شود.

  ایجاد تغییرات چشمگیر در خواب موها و مدل موها

  استفاده کردن از بانک موی فرد دیگری برای بانک موی بیمار

  در این روش کاشت مو به اندازه کافی بانک مو می توان تهیه کرد.

  این روش کاشت مو می تواند درمان خوبی برای موهای نازک باشد.

  رنگدانه های مو در این روش کاشت مو اهمیتی ندارند.

  مزایای کاشت مو به روش FCI

  مزایای کاشت مو به روش FCI

  معایب کاشت مو به روش FCI چیست

  کاشت مو به روش FCI معایبی را هم دارد که باعث میشود در اینده همه ی افراد نتوانند از آن استفاده کنند.یکی از مهمترین معایب این روش هزینه ی ان خواهد بود که به دلیل کارهایی که برای تکثیر موها در ازمایشگاه انجام میشود باعث میشود همه ی افراد نتوانند ان را پرداخت کنند.علاوه بر این به علت این که کنترل دقیقی بر روی فولیکول ها وجود ندارد ممکن است موهای کاشته شده کیفیت کافی را نداشته باشند.

  کاشت مو به روش fut ، کاشت مو به روش sut ، کاشت مو به روش fit ، کاشت مو به روش hrt

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.