با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو با روش FUT
  26 آگوست 2018 بدون نظر 376 بازدید

  عوارض کاشت مو به روش FUT چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  درمان های دارویی و روش های خانگی از روش هایی هستند که بسیاری از افراد به علت ارزان بودن آن را انتخاب میکنند اما بهتر است بدانید این روش ها هیچگاه به اندازه ی کاشت مو تاثیر گذار نخواهند بود.در این مطلب به یکی از روش های کاشت مو یعنی fut خواهیم پرداخت. در اینجا کاشت مو به روش FUT را نیز معرفی خواهیم نمود.

  کاشت مو

  یکی از مشکلاتی که میتواند در اوایل سنین جوانی کیفیت زندگی فرد را تا حد زیادی کاهش دهد ریزش مو است.افرادی که به ریزش مو مبتلا میشوند در اکثر موارد اعتماد به نفس خود را از دست میدهند به همین دلیل روابط اجتماعی شان تحت تاثیر قرار میگیرد و نمیتوانند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کنند.همین باعث میشود تا این افراد به مشکلات روحی و روانی متعددی مبتلا شوند و حتی افسردگی را تجربه کنند به همین علت باید برای درمان آن روشی مناسب را انتخاب کرد.

  کاشت مو به روش fut

  روش fut یکی از اولین روش ها برای کاشت مو است که در ابتدا برای درمان ریزش مو و کچلی از آن استفاده میشده است اما امروزه به علت اینکه عوارض این روش بیشتر از روش های دیگر است به ندرت از آن استفاده میشود. کاشت مو به روش FUT به این دلیل است که در این روش از جراحی استفاده میشود و مشکلات زیادی برای فرد به وجود می آید.افرادی که دارای بانک مو محدود هستند و موهای نازکی دارند متقاضیان اصلی این روش خواهند بود.

  کاشت مو به روش FUT

  کاشت مو به روش FUT

  روش کاشت مو fut

  برای کاشت مو به روش fut ابتدا متخصصان قسمتی از بافت های پشت را به ضخامت یک الی دو سانتی متر استخراج میکنند.بعد از این فولیکول ها مو از آن استخراج میشود.با توجه به دقتی که در خارج کردن فولیکول ها در این روش وجود دارد میتوان موهای نازک را هم به راحتی جدا کرد بدون این که مشکلی برای موها به وجود آید.جدا از کاشت مو به روش FUT این روش میتواند برای افرادی که بانک موی کافی ندارند در برخی از موارد مناسب باشد.

  کلینیک های تخصصی کاشت مو به روش fut

  کلینیک های تخصصی کاشت مو به روش fut

  کاشت مو به روش FUT

  همانطور که گفتیم کاشت مو به روش FUT از روش های دیگر بیشتر است چون در این روش برای برداشتن فولیکول ها از جراحی استفاده میشود.همین عامل باعث میشود که در برخی از موارد شاهد خونریزی های شدید و عفونت باشیم.افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد برجای ماند جای زخم و اسکار ها بعد از عمل خواهند بود.علاوه بر این در برخی از موارد ممکن است شاهد ریزش موهای کاشته شده نیز باشیم.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.