با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو با روش sut
  27 آگوست 2018 بدون نظر 707 بازدید

  کاشت مو به روش SUT چیست و چطور انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  کاشت مو به روش SUT از بهترین روش ها برای درمان کچلی و طاسی است که در ادامه به آن میپردازیم.افرادی که دچار ریزش مو میشوند دارای انتخاب های فراوانی برای درمان کچلی و طاسی میباشند به همین دلیل در اکثر موارد برای انتخاب بهترین روش دچار سردرگمی میشوند.یکی از متداول ترین روش های درمانی که از گذشته وجود داشته است استفاده از داروهای گیاهی و درمان های خانگی میباشد.

  کاشت موی طبیعی

  در صورتی که موهایتان دچار آسیب های سطحی مانند نازکی و خشکی شده باشد به راحتی میتوانید با استفاده از این روش ها به درمان مشکلات موها بپردازید اما در صورتی که دچار ریزش موی حاد با الگوی مردانه شده باشید قطعا استفاده از این روش ها نه تنها نتیجه بخش نخواهد بود بلکه مقدار زیادی از هزینه تان را هم تلف خواهد کرد.در این مواقع کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید از آن استفاده کنید.

  کاشت موی طبیعی در بانوان

  کاشت موی طبیعی در بانوان

  متقاضیان کاشت مو به روش SUT

  متقاضیان کاشت مو به روش SUT افرادی هستند که توسط متخصصان زیبایی برای استفاده از این روش مورد تایید قرار گیرند چون برای استفاده از این روش فرد باید بانک موی کافی و مناسب داشته باشد و این مورد در بررسی های دقیقی که متخصصان انجام میدهند مشخص خواهد شد. افرادی که به دلایل ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشند و علاوه بر این بانک موی مناسب نیز داشته باشند میتوانند به راحتی از کاشت مو با این روش استفاده کنند و از مزایای قابل توجه آن بهره مند شوند.

  مراحل کاشت مو با این روش

  کاشت مو به روش SUT یکی از جدیدترین روش ها برای پیوند مو میباشد که امروزه در بسیاری از کلینیک ها از آن استفاده میشود.در این روش متخصصان ابتدا فولیکول ها را با دستگاه های پیشرفته ای که برای اینکار وجود دارد استخراج میکنند و بعد از آن با تکنیک هایی که وجود دارد موها را در قسمت های مورد نظر قرار میدهند.در این روش برای برداشتن فولیکول ها به هیچ وجه از جراحی استفاده نمیشود و بخیه و برش وجود نخواهد داشت.

  کاشت مو به روش SUT

  کاشت مو SUT

  مزایای کاشت مو به روش SUT

  استفاده از این روش برای کاشت مو یکی از بهترین روش های پیوند مو است به همین دلیل مزایای قابل توجهی را نسبت به سایر روش ها دارد.با استفاده از این روش کاشت مو میتوان در طی یک جلسه حجم بالایی از موها را پیوند زد به همین دلیل تعداد جلسات لازم برای کاشت مو کاهش پیدا میکند.علاوه بر این به علت اینکه در این روش از جراحی استفاده نخواهد شد بسیاری از عوارض روش های دیگر را مشاهده نخواهیم کرد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.