با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو در کلینیک
  14 آگوست 2018 بدون نظر 353 بازدید

  مزایای روش های کاشت مو در کلینیک چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  در واقع اگر به دنبال انجام کاشت مو در کلینیک زیبایی پوست و مو هستید باید در ابتدا علل ریزش موی سر مشخص شود زیرا اگر ریزش موها و کم شدن آن ها در برخی نقاط سر به دلایل ژنتیکی رخ داده باشد، پدیده ای غیر قابل پیشگیری است. شاید با انجام راه کارهایی بتوان با این ریزش ها مقابله کرد اما به طور کامل نمی توان آن را از بین برد. راهکار علم جدید در این زمینه چیست؟ با توجه به پیشرفت علم در زمینه های پزشکی، روش های نوینی برای خلاصی از طاسی و ریزش مو به وجود آمده است که کاشت مو یکی از بهترین آنها می باشد. از همین رو رو در نظر داریم تا در رابطه با مزایای روش های کاشت مو در کلینیک ها برای شما توضیحاتی ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  روش FUE کاشت موها

  کاشت موها

  کاشت مو

  امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی و به خصوص در زمینه زیبایی انجام شده است همواره راه حل هایی را برای مشکلاتی که افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند به وجود آورده است. ریزش مو نیز یکی از مشکلاتی است که افراد با آن درگیر هستند و باعث بروز مشکلات بسیاری از جمله افسردگی و عدم اعتماد به نفس در آنها می شود. کاشت مو بهترین روشی است که میتوانید برای درمان موهای ریخته شده در نظر بگیرید.

  کاشت مو در کلینیک

  کاشتن مو در کلینیک

  کاشت مو در کلینیک

  همانطور که می دانید جراحیکاشت مو در کلینیک در دهه اخیر به طور چشمگیری پیشرفت کرده است. در طول پیدایش جراحی پیوند مو ، روش های بسیاری ظهور کرده و از بین رفته اند. برخی از آنان مانده و کاملتر شده و برخی دیگر کاملا منسوخ شده اند.

  اما همانطور که می دانید کاشت مو در کلینیک مزایایی را نیز با خود به همراه دارد از جمله اینکه امکان برداشت موهای بیشتر در یک جلسه، طبیعی بودن محل کاشت، غیرقابل رویت بودن محل پیوند مو و طبیعی بودن ظاهر موها اشاره کرد. همچنین از دیگر مزایای کاشت مو در کلینیک باید به امکان انجام آن در اشخاصی که تراکم موی ناحیه دهنده پیوند بسیار کم است را نام ببرید همچنین در این روش از درمان ریزش مو بیمار هیچگونه خونریزی را تجربه نخواهد کرد همچنین عدم نیاز به پانسمان و مراقبت های اختصاصی به دیگران این اجازه نمی دهد تا متوجه عمل کاشت موی شما شوند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.