با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو عالی
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 293 بازدید

  کاشت مو عالی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  کاشت مو پیشرفت بسیار شگرفی در زمینه رفع مشکلات مربوط به ریزش مو بوده است که از طریق این روش کم پشتی موها و طاسی ایجاد شده در سر رفع می گردد که امروزه به عنوان روشی بسیار پرطرفدار دچار دگرگونی های بسیار زیادی شده است و یکی از پرطرفدارترین حوزه های درمانی در بین افرادی می باشد که دچار مشکلات مو شده اند اما کاشت مو عالی چطور انجام می شود.

  کاشت مو عالی

  در کاشت مو عالی که با استفاده از کاشت موی طبیعی قابل رشد انجام می پذیرد ریشه موهای کاشته شده از قسمت پشت سر خود بیمار که اغلب موی پر پشتی دارد برداشته می شود و پس از جداسازی فولیکول های مو در محل خالی از مو کاشته می شود که امروزه این کاشت مو با استفاده از متدهای های جدید و بدون جراحی انجام می پذیرد .

  روش های نوین کاشت مو عالی

  در گذشته کاشت مو با استفاده از جراحی، ایجاد بخیه چه در محل برداشت موها و چه محل کاشت آنها، خونریزی و با استفاده از بی هوشی انجام می گرفته است اما امروزه با پیشرفت هایی که در این حوزه صورت گرفته است با به کار گیری دستگاه های اتوماتیک کاشت مو بدون بی هوشی و تنها از طریق بی حسی موضعی، بدون جراحی و ایجاد خونریزی انجام می پذیرد.

  هزینه کاشت مو عالی

  در کاشت مو هزینه کلی انجام کاشت بر اساس روش کاشت ، تعداد تار موهای پیوند زده شده، هزینه های جانبی ، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک های کاشت مو برآورد می گردد و به همین دلیل هزینه کاشت مو در هر فردی متفاوت خواهد بود.

  کاشت مو عالی

  کاشت مو عالی

  ماندگاری کاشت مو عالی

  در کاشت مو به دلیل استفاده از فولکول های مو که بافتی زنده هستند و پیوند آنها در نواحی خالی و یا کم پشت پوست سر این فولیکول ها در ناحیه جدید نیز به رشد خود ادامه خواهند داد و پس از ریزش اولیه و تکمیل چرخه رشد خود به رشدی طبیعی و دائمی تا پایان عمر فرد خواهند رسید.

  افراد منع شده از کاشت مو عالی

  – افرادی که دیابت و یا بیماری فشار خون بالا دارند
  – افراد زیر ۱۸ سال و سن بالای ۷۵ سال
  – زنان باردار و شیرده
  – افرادی که در بدن خود عفونت فعال دارند و تمام کسانی که مشکل انعقاد خون دارند هرگز مجاز به کاشت مو نخواهند بود.
  امروزه کاشت مو عالی با روش های نوینی مانند روش sut کاشت مو انجام می پذیرد که در این روش اثری از بی هوشی، جراحی ، استفاده از بخیه و خونریزی نخواهد بود و همچنین بیمار با تنها یک جلسه کاشت مو تراکم بالایی از موهای پیوند زده شده در نواحی خالی از مو در سر خود را خواهد داشت و از تجربه یک کاشت موی عالی لذت خواهد برد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.