با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت موی غیرقابل رشد
  27 آگوست 2018 بدون نظر 247 بازدید

  کاشت مو غیر قابل رشد چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  برخی از افراد با استفاده از درمان های دارویی به نتیجه میرسند در حالی که برای برخی فقط روش هایی مانند کاشت مو مناسب خواهد بود. کاشت مو غیر قابل رشد نیز یکی از روش هایی است که در اکثر موارد افراد با استفاده از آن به رضایت خواهند رسید.در این مطلب به کاشت مو غیر قابل رشد خواهیم پرداخت تا بیشتر با آن آشنا شوید.

  کاشت مو

  افرادی که به کچلی و طاسی مبتلا میشوند در مدت زمانی کوتاه اعتماد به نفس خود را به صورت کلی از دست میدهند به همین دلیل نمیتوانند به خوبی به فعالیت های اجتماعی خود ادامه دهند و مشکلات زیادی را تجربه میکنند.حتی در برخی از موارد این افراد به مشکلات روحی مانند افسردگی مبتلا میشوند.در این مواقع برای جلوگیری از مشکلات بیشتر فرد باید تا جایی که امکان دارد به درمان ریزش مو بپردازد.برای این کار روش های مختلفی وجود دارد.

  کاشت موی طبیعی در آقایان

  کاشت موی طبیعی در آقایان

  کاشت مو غیر قابل رشد چیست

  برای درمان ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به علت ریزش مو و انتظارات فرد از روش درمان میتوان بهترین روش را انتخاب کرد. کاشت مو غیر قابل رشد یکی از روش هایی است که در استفاده از آن هیچ محدودیتی وجود ندارد فقط فرد باید با توجه به انتظاراتی که دارد آن را انتخاب کند.در این روش برای رفع کچلی از موهای مصنوعی استفاده میشود.موهایی که در این روش پیوند زده میشوند ظاهری کاملا طبیعی را دارند اما به علت اینکه مصنوعی هستند رشد نخواهند کرد.

  مزیت کاشت مو به روش fue

  مزیت کاشت مو

  کاشت مو غیر قابل رشد چه فوایدی دارد

  مهمترین فایده ی کاشت مو غیر قابل رشد این است که با استفاده از این روش میتوانید بعد از یک جلسه شاهد موهایی با ظاهر طبیعی باشید.این میتواند برای افرادی که دچار مشکلات روحی ناشی از ریزش مو شده اند بسیار مناسب باشد.علاوه بر این با توجه به این که در این روش هیچ عارضه ای وجود ندارد بدون هیچگونه مشکل میتوان از این روش بهره برد.فایده ی دیگر کاشت مو غیر قابل رشد این است که همه ی افراد با هر علت ریزش مو میتوانند از آن استفاده کنند.

  کاشت مو غیر قابل رشد

  کاشت مو غیرقابل رشد چطور است

  معایب کاشت مو غیر قابل رشد چیست

  کاشت مو غیر قابل رشد معایبی را نیز دارد که باعث میشود برخی از افراد برای استفاده از این روش منصرف شوند.در این روش به علت اینکه موها رشد نمیکنند نمیتوانید آن ها را اصلاح کنید و به فرم مورد نظر در بیاورید علاوه بر این برای خشک کردن موها نباید از سشوار استفاده کنید و قرار گرفتن در نور مستقیم افتاب و مواد شیمیایی نیز میتواند به موها اسیب برساند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.