با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت مو موفق
  27 آگوست 2018 بدون نظر 343 بازدید

  کاشت مو موفق چه زمانی اتفاق می افتد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  کاشت مو یکی از بهترین روش هاست که با استفاده از آن میتوان حتی ریزش مو با الگوی مردانه را درمان نمود.در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم: « کاشت مو موفق چه زمانی اتفاق می افتد ؟!»اگر تصور میکنید که هنوز هم میتوان مانند گذشته برای درمان ریزش موها به امید داروهای گیاهی بود کاملا در اشتباه هستید.

  کاشت مو

  در گذشته به علت باورهایی که وجود داشته است اکثر افراد تصور میکرده اند که ریزش موی برخی از افراد قابل درمان است و برخی نیز خیر.به عبارتی افرادی که از درمان های دارویی نتیجه میگرفته اند دچار ریزش موی قابل درمان بوده اند و افرادی که به نتیجه نمیرسیدند باید تا اخر عمر با ریزش مو دست و پنجه نرم میکردند.اما امروزه همه چیز تا حد زیادی تغییر کرده است و با استفاده از روش هایی که وجود دارد میتوان هر نوع ریزش مویی را درمان نمود.

  کاشت موی طبیعی در کلینیک زیبایی

  کاشت موی طبیعی در کلینیک زیبایی

  کاشت مو موفق چه زمانی اتفاق می افتد

  کاشت مو موفق چه زمانی اتفاق می افتد ؟ این یکی از سوالاتی است که ممکن است برای بسیاری از افراد که دچار ریزش مو شده اند رخ دهد چون افرادی که دچار ریزش مو شده اند به دنبال این هستند که با استفاده از روش های مختلف به صورت موفق به درمان ریزش مو خود بپردازند.کاشت موی موفق زمانی اتفاق خواهد افتاد که فرد به دلیل ریزش موی ارثی دچار کچلی و طاسی شده باشد و علاوه بر این بانک موی کافی داشته باشد.تجربه ی متخصصان نیز در رسیدن به نتیجه ای موفق قطعا تاثیر زیادی را خواهد داشت به همین دلیل باید در انتخاب متخصصان توجه زیادی را داشته باشید.

  کاشت مو موفق

  کاشت موی موفق

  بهترین روش برای کاشت مو موفق چیست

  برای کاشت مو موفق روش های مختلفی وجود دارد که میتوان از آن ها بهره گرفت.به صورت کلی روشی به عنوان بهترین روش برای کاشت مو وجود ندارد چون انتخاب روش باید با توجه به شرایط بیمار صورت گیرد و همه ی روش ها در صورتی که بیمار شرایطتش را داشته باشد جزء بهترین روش ها خواهند بود.به همین دلیل در پاسخ به کاشت مو موفق چه زمانی اتفاق می افتد نمیتوان به روش خاصی اشاره نمود.

  کاشت موی طبیعی در کلینیک

  کاشت موی طبیعی

  مراحل کاشت مو موفق به چه صورتی است

  کاشت مو به روش های مختلفی صورت میگیرد در همه ی روش ها ابتدا فولیکول ها با روش هایی که وجود دارد استخراج میشوند.در برخی از روش ها فولیکول ها با جراحی استخراج میشوند و در برخی از روش ها نیز به هیچ وجه جراحی وجود نخواهد داشت.بعد از این که فولیکول ها استخراج شدند در نواحی که متخصصان مشخص کرده اند با توجه به خط رویش طبیعی و سایر موارد کاشته میشوند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.