با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت و ترمیم مو بدون عمل جراحی
  1 سپتامبر 2018 بدون نظر 367 بازدید

  کاشت و ترمیم مو بدون عمل جراحی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  کاشت و ترمیم مو بدون عمل جراحی یکی از روش هایی است که بسیاری از متخصصان با استفاده از آن به رفع ریزش مو و کچلی میپردازند.در این مطلب به این روش ها بیشتر خواهیم پرداخت.افرادی که به ریزش مو وکچلی مبتلا میشوند برای درمان مشکل خود راه و روش های مختلفی را به کار میگیرند و در اخر به علت اینکه به نتیجه نمیرسند تصمیم میگیرند تا به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

  درمان ریزش مو

  به دلیل این که برای درمان ریزش مو اکثرا افراد به صورت سر خود روش های بی تاثیر را امتحان میکنند زمان و هزینه ی زیادی در این راه هدر میرود که باعث میشود در بسیاری از موارد فرد از پرداختن به روش های موثر نیز منصرف شود به همین دلیل پیشنهاد میشود برای درمان کچلی و طاسی در اولین قدم به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا با استفاده از بهترین روشی که وجود دارد شاهد رفع کچلی باشید.

  آیا انجام عمل های جراحی برای ترمیم و کاشت مو لازم است؟

  کاشت و ترمیم مو بدون عمل جراحی یکی از روش هایی است که بسیاری از متخصصان برای رفع کچلی افرادی که دچار ریزش مو ارثی شده اند از آن استفاده میکنند.برای این که بتوانید از کاشت مو بدون جراحی روش بهره بگیرید باید بانک موی کافی داشته باشید در غیر اینصورت در صورتی که بانک مو کافی نداشته باشید ممکن است مجبور باشید تا از کاشت مو جراحی و یا روش های ترمیم مو بهره بگیرید.

  در کاشت مو بدون جراحی متخصصان فولیکول ها را با دستگاه های اتوماتیک و یا پانچ استخراج میکنند که باعث میشود در آن نیازی به جراحی نباشد.

  کاشت و ترمیم مو بدون عمل جراحی

  ترمیم مو بدون جراحی

  ترمیم مو نیز روشی موثر برای رفع کچلی است که میتواند از آن استفاده کنید.در این روش برای پیوند مو فولیکول ها انتقال پیدا نخواهند کرد به همین علت موهای بدست آمده رشد پیدا نخواهند کرد.برای ترمیم مو متخصصان از موهای مصنوعی استفاده میکنند به علت اینکه این موها از الیاف طبیعی استفاده شده اند ظاهری طبیعی داشته و حساسیت ایجاد نمیکنند.معمولا کاشت این موها با استفاده از چسب های طبیعی انجام میشود.در ادامه به این موضوع به صورت واضح تر میپردازیم.

  تفاوت ترمیم موهای سر و کاشت موها بدون عمل جراحی

  کاشت مو و ترمیم مو بدون عمل جراحی تفاوت قابل توجهی را با یکدیگر دارند در کاشت مو برای رفع کچلی فولیکول ها پیوند زده میشوند که همین باعث رشد مو میشود اما در ترمیم مو، موها رشد نخواهند کرد.برای کاشت مو محدودیت های زیادی وجود دارد که باعث میشود بسیاری از افراد نتوانند از آن استفاده کنند اما در ترمیم مو به هیچوجه اینگونه نیست.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.