با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کشیدن پوست صورت
  20 آگوست 2018 بدون نظر 872 بازدید

  کشیدن پوست صورت در بهترین کلینیک تهران

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 3.7]

  میل به زیبایی تقریبا در تمامی انسان ها به خصوص در خانم ها وجود دارد و همین مسئله باعث می شود تا آنها از روش های بسیاری برای رسیدن به زیبایی استفاده کنند. یکی از روش هایی که امروزه مورد استفاده بسیاری از پزشکان قرار میگیرد لیفت صورت بوده که اکثرا برای کشیدن پوست صورت مصرف می شود.

  همانطور که می دانید کلینیک های بسیار زیادی در سطح شهر مشغول به فعالیت در زمینه پزشکی و زیبایی هستند ولی نکته ای که وجود دارد به دلیل اهمیت بالای عمل های جراحی بر روی صورت باید به یک کلینیک معتبر و مجهز مراجعه کنید. اما با توجه به تعداد زیاد کلینیک در تهران چگونه میتوان بهترین آنها را برای کشیدن پوست صورت انتخاب کرد؟ از همین رو برای پاسخ دادن به این سوال تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به بررسی این مسئله بپردازیم. با ما همراه باشید.

  کشیدن پوست صورت

  همانطور که گفته شد روش های بسیار زیادی برای کشیدن پوست صورت وجود دارد که یکی از آنها لیفتینگ می باشد. به بیان بسیار ساده، کشیدن و بالا کشیدن پوست صورت از طریق حذف چربی‌های اضافی و سفت‌تر کردن عضلات را که منجر به جوان‌سازی شده و فرد را حدود ۱۰ سال و بیش‌تر، جوان‌تر نشان می‌دهد را لیفت صورت می‌نامند.

  کشیدن پوست صورت یا لیفت

  کشیدن پوست صورت یا لیفت

  تزریق بوتاکس

  یکی از روش های لیفتینگ صورت بدون جراحی، تزریق بوتاکس است. بوتاکس به عنوان یکی از درمان‌های محبوب زیبایی صورت، یک درمان سریع، بی‌خطر و مؤثر است. بوتاکس خطوط و چین و چروک‌های صورت را برای مدت حدود شش ماه کاهش داده یا از بین می‌برد و نیاز به بستری شدن نداشته و ناراحتی‌های آن بسیار جزئی است. دقت داشته باشید وقتی به کلینیک های زیبایی برای انجام تزریق بوتاکس مراجعه می کنید حتما از موادی استفاده کنند که دارای تاریخ انقضا بوده و فاسد نباشد همچنین پزشک مربوطه توانایی لازم برای تزریق بوتاکس را داشته باشد تا هیچگونه مشکلی برای بیماران به وجود نیاید.

  نواحی بوتاکس صورت

  نواحی بوتاکس صورت

  جوانسازی پوست

  شما از طریق بوتاکس و با استفاده از تزریق‌های کوچک بوتاکس، باعث جوانسازی پوست شده و همچنین کشیدگی پوست صورت و علاوه بر این چین و چروک ‌های اطراف و زیر چشم، خط اخم بین دو ابرو، خطوط افقی پیشانی، خطوط اطراف دهان و خطوط و چین و چروک‌های گردن را از بین می‌برد. بوتاکس پوست همه قسمت‌های صورت را هموار کرده و چین و چروک‌ها را رفع می‌کند.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.