با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کشیدن گونه
  20 آگوست 2018 بدون نظر 2066 بازدید

  هزینه کشیدن گونه ها برای لیفت صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 8 میانگین: 2.8]

  انسان‌ها از دیرباز در پی برگرداندن شادابی و طراوت از دست رفته دوران جوانی و حتی زیبایی بیشتر  بوده‌اند.  امروزه روش ‌های بسیاری برای جوان کردن پوست و برطرف کردن تغییر رنگ و افتادگی پوست صورت، رفع عیوب و… ابداع شده‌است. یکی از مشکلاتی که افراد با آن روبرو هستند افتادگی گونه می باشد که پزشکان می توانند با استفاده از روش هایی نظیر کشیدن گونه این مشکل را برطرف کنند.

  یکی از روش هایی که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد لیفت صورت می باشد. روشهای جوانسازی صورت به دو گروه لیفت صورت با جراحی و لیفت صورت بدون جراحی تقسیم بندی می شوند. روشهای لیفتینگ صورت بدون جراحی شامل تزریق چربی، لایه برداری صورت با لیزر، لیفت با دستگاه، لیفت صورت با RF، لیفت صورت با نخ و هایفوتراپی می باشند که کلیه این روش ها به صورت سرپایی و بدون نیاز بع بیهوشی قابل انجام هستند.

  توضیحات بسیار زیادی در رابطه با کشیدن گونه ها با استفاده از لیفت صورت وجود دارد که یکی از آنها هزینه های مربوط آنها می باشد از همین رو در این مقاله در نظر داریم به این مسائل بپردازیم. با ما همراه باشید.

  کشیدن گونه چطور انجام می شود

  کشیدن گونه ها

  کشیدن گونه ها

  در رابطه با کشیدن گونه ها باید بدانید که لیفت صورت با نخ یکی از سریع ترین روش های لیفتینگ صورت است، به طوری که مدت زمان انجام آن کمتر از ۱ ساعت می باشد و همچنین فرد بیمار می تواند در کمتر از ۴۸ ساعت به زندگی عادی خود برگردد و تمامی فعالیت های روزمره خود را انجام دهد و تا کمتر از ۲ هفته نیز زمان لازم دارد تا بافت های صورت بهمودی کامل خود را بدست آورده و دیگر اثری از جای زخم ها و… بر روی صورت باقی نماند.

  اما مهمترین مسئله برای برخی از افراد در رابطه با لیفت صورت هزینه های مربوط به آن می باشد. هزینه های کشیدن گونه ها با توجه به روشی که پزشک برای لیفت صورت استفاده می کند میتواند متفاوت باشد.

  به عنوان مثال هزینه لیفت صورت با نخ به تعداد، نوع و جنس نخ های استفاده شده بستگی دارد که نخ های ساده دارای قیمتی مناسب تر هستند ولی نخ های کاگ و خاردار دارای قیمت بالاتری بوده و هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت. همچنین قیمت لیفت صورت با نخ به بزرگی محل درمان و دستمزد جراح متخصص نیز بستگی دارد. از همین رو شما قبل از انجام این عمل باید با پزشک مربوطه خود صحبت کرده و آنها پس از بررسی های لازم شما را از هزینه های مربوطه آگاه می کنند.

  افراد جامعه باتوجه به سن و موقعیت های اجتماعی خود ، برای افزایش زیبایی و بهبود کمبودها و نقص های زیبایی خود تلاش می کنند.

  کشیدن گونه می تواند یکی از بهترین و پرطرفدارترین جراحی ها زیبایی در سراسر دنیا می باشد.

  هزینه کشیدن گونه با توجه به میزان کشیدگی و انتخاب کلینیک و پزشک زیبایی متغییر است.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.