با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کلینیک تقویت مو با لیزر چطور انجام می شود
  6 اکتبر 2018 بدون نظر 299 بازدید

  کلینیک تقویت مو با لیزر در ایران

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  اگر به دنبال کلینیک های ارائه کننده ی عمل زیبایی تقویت مو با لیزر هستید با ما همراه باشید تا در این مقاله ، ضمن معرفی عمل تقویت مو با لیزر ، نحوه ی یافتن کلینیک تقویت مو با لیزر را مورد بررسی قرار دهیم .

  تقویت مو با لیزر

  در روش تقویت مو با لیزر ، اشعه ی لیزر سرد یا کم توان به ناحیه ی سر از جهات مختلف تابیده می شود تا با جذب اشعه ی لیزر در سلول های هدف ، فولیکول های مو ، ترمیم و تقویت شود و هورمون عامل ریزش مو نیز شکسته شود ، بدین ترتیب ، ریزش موها متوقف ، رشد سریع تر و پرپشتی موها پس از ۳ الی ۶ ماه حاصل خواهد شد .
  تقویت مو با لیزر را می توان در جلسات ۵ الی ۳۰ دقیقه ای به صورت هفتگی انجام داد که معمولا در افراد مختلف به یک دوره ی ۳ الی ۶ ماهه جهت دستیابی به نتایج مطلوب ، نیاز خواهد بود .

  کلینیک تقویت مو با لیزر

  کلینیک تقویت مو با لیزر

  مزایای تقویت مو با لیزر

  ● افزایش رشد مجدد مو‌ها
  ● افزایش جریان خون در سر
  ● تحریک فولیکول های مو
  ● توقف فرآیند ریزش مو
  ● افزایش پرپشتی موها ، نرم شدن و ضخیم شدن موها
  ● افزایش کیفیت ساقه‌ی مو
  ● درمان خارش کف سر
  ● افزایش انعطاف پذیری موها
  ● بازسازی آسیب دیدگی موها بر اثر رنگ و دیگر مواد شیمیایی

  نتایج تقویت مو با لیزر

  به دلیل تقویت ریشه ای موها به کمک اشعه ی لیزر ، نتایج تقویت مو و ترمیم موها پس از پایان دوره ی درمان به صورت دائمی خواهد بود و فرد شاهد افزایش تراکم موها خواهد بود .

  یافتن کلینیک تقویت مو با لیزر

  به منظور یافتن کلینیک انجام دهنده ی تقویت مو با لیزر می توان با کمی جستجو در سایت های پزشکی معتبر ، آدرس و شماره تلفن کلینیک های ارائه کننده ی عمل زیبایی تقویت مو با لیزر را یافت ، در این کلینیک های زیبایی عمل تقویت مو با لیزر توسط پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی پس از بررسی وضعیت فرد و با دستگاه های پیشرفته و به روز انجام می شود که قبل از انجام عمل لیزرتراپی ، پزشک نحوه ی انجام عمل لیزرتراپی و نتایج مورد انتظار را برای فرد تشریح خواهد کرد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.