با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جراحی زیبایی گوش ها
  31 جولای 2018 بدون نظر 751 بازدید

  بهترین کلینیک جراحی زیبایی گوش در تهران

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  بسیاری از افراد جامعه ممکن است از اندازه گوش های خود و شکل و فرم آنها به دلیل عدم تناسب با فرم سر و چهره خود ناراضی باشند یا به طور مادرزادی در شکل گوش های آنها از نظر ظاهری بدفرمی و عدم تقارن وجود داشته باشد که در این افراد جراحی زیبایی گوش گزینه مناسبی جهت مشکلات ظاهری گوش خواهد بود اما بهترین کلینیک برزای انجام این عمل جراحی در تهران کدام کلینیک می باشد.

  جراحی زیبایی گوش

  در این نوع از جراحی که به آن اتوپلاستی نیز گفته می شود گوش های جلو آمده و غیر یکنواخت و گوش های بزرگ جهت ایجاد تناسب و تقارن در آنها مورد جراحی قرار می گیرند .

  در این جراحی که تحت بی هوشی کامل انجام می گیرد قبل از جراحی پزشک با معاینه گوش بیمار و با توجه به نوع مشکلات زیبایی گوش روش جراحی را مشخص خواهد کرد و جهت تغییر فرم و حالت گوش ها برش های جراحی را در قسمت پشت گوش انجام می دهد .

  پس از جدا کردن پوست از غضروف زیر آن اقدامات زیبایی لازم را در گوش صورت می دهد و در صورت لزوم مقداری از غضروف گوش را با هدف تغییر فرم آن خواهد برداشت و پس از رفع ناهنجاری های گوش و تغییر میزان و ضخامت غضروف ها با بخیه زدن پوست به پشت گوش در صورت لزوم پوست اضافه را نیز برش خواهد داد  و از این طریق در گوش ها تقارن و زیباسازی انجام می گیرد.

  جراحی زیبایی گوش

  مزایای این جراحی زیبایی

  در روش جراحی زیبایی گوش جراح بسیاری از نواقص گوش را به طور دائمی رفع می نماید، روشی ایمن و بی خطر برای رفع مشکلات ظاهری گوش می باشد که پس از انجام جراحی بیمار از ظاهر خود رضایت بیشتری خواهد داد.

  مزایای اتوپلاستی گوش

  مزایای اتوپلاستی گوش

  بهترین کلینیک جراحی زیبایی گوش در تهران

  در شهر تهران یکی از خدمات زیبایی کلینیک های این شهر جراحی پلاستیک  زیبایی گوش می باشد که بهترین کلینیک انجام جراحی در این شهر کلینیکی خواهد بود از بهترین جراحان و با تجربه ترین جراح در عمل زیبایی گوش در این کلینیک بهره گرفته شود و کادر درمانی این کلینیک همراه با جراح تجربه مناسبی در زمینه جراحی های زیبایی گوش داشته باشند و از بهترین روش های جراحی برای ایجاد ظاهری مناسب در گوش ها و رفع اشکالات ظاهری گوش بهره گرفته شود و بیمار از انجام جراحی خود در کلینیک مورد نظر رضایت بالایی را داشته باشد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.