با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کلینیک جراحی پلاستیک شکم
  1 آوریل 2019 بدون نظر 684 بازدید

  کلینیک جراحی پلاستیک شکم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  جراحی پلاستیک شکم روشی برای بهبود شکل ظاهری شکم است. کسانی که به دلیل عواملی از قبیل کاهش وزن شدید، بارداری مکرر، افزایش سن و … پوست و عضلات شکمشان استحکام طبیعی خود را از دست داده و حالت افتاده ای پیدا کرده است و با ورزش کردن و سایر روش های تناسب اندام مشکلشان رفع نمی شود، می توانند به جراحی پلاستیک شکم به عنوان روشی موثر فکر کنند. تصمیم گیری در مورد انجام جراحی پلاستیک شکم مسئله ی مهمی است و فردی که می خواهد این کار را انجام دهد بایستی اطلاعات کافی در مورد نتایج و عواقب احتمالی این عمل جراحی داشته باشد و در انتخاب بهترین پزشک و کلینیک جراحی پلاستیک شکم دقت نماید.

  کلینیک جراحی پلاستیک شکم کجاست

    عملی تهاجمی است و با اعمال بیهوشی عمومی انجام می شود، از این رو محلی که قرار است این عمل در آن جا انجام شود بایستی ویژگی ها و تجهیزات یک اتاق عمل استاندارد را داشته باشد تا علائم حیاتی بیمار تحت کنترل باشد و خطرات جانی بیمار را تهدید نکند. بیمارستان های تخصصی و مراکز جراحی محدود یا به عبارتی دی کلینیک ها محل هایی هستند که در صورت داشتن مجوز های لازمه انجام جراحی پلاستیک شکم در آن ها قانونی است. چنانچه احتمال بستری شدن بیمار پس از عمل جراحی وجود داشته باشد و یا اینکه پیش بینی شود که عمل پیچیدگی های بیشتری دارد، بهتر است که این عمل از همان ابتدا در بیمارستان انجام شود چرا که دی کلینیک ها امکانات کافی برای این شرایط را ندارند. این جراحی بایستی توسط پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک بدن انجام شود.

  کلینیک جراحی پلاستیک شکم کجاست

  کلینیک جراحی پلاستیک شکم

  بهترین کلینیک جراحی پلاستیک شکم

  شاید امروزه تعداد زیادی کلینیک وجود داشته باشد که پزشکان آن ها اعمال تناسب اندام از جمله جراحی پلاستیک شکم را انجام می دهند. اما همانگونه که می دانید کیفیت کاری که تمامی مراکز انجام می دهند، شبیه به هم نیست و گاهی اوقات برخی افراد جراحی های بی کیفیت و پرعارضه ای را تجربه می کنند. بهترین کلینیک هایی که خدمات تناسب اندام و جراحی پلاستیک شکم را ارائه می دهند، دارای مجرب ترین پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند. درصد بالای رضایتمندی مراجعه کنندگان قبلی هم می تواند یکی از نشانه هایی باشد که از طریق آن بتوان بهترین کلینیک جراحی پلاستیک شکم را شناسایی نمود. این کلینیک ها تصاویر قبل و بعد مراجعه کنندگان قبلی خود را بدون هیچ گونه دستکاری در معرض دید عموم قرار می دهند.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.