با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن کجاست
  17 اکتبر 2018 بدون نظر 358 بازدید

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  از آنجا که کلینیک های زیبایی متعددی در شهرهای مختلف کشور وجود دارد ، انتخاب یک کلینیک زیبایی از میان این همه کلینیک معتبر کاری سخت و دشوار است ، در همین راستا در این مقاله ، نحوه ی جست و جوی بهترین کلینیک عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  عمل ژنیکوماستی

  به عمل درمان عارضه ی بزرگی سینه در مردان که به دلیل مصرف برخی داروهای خاص ، الکل و مواد مخدر ، بروز برخی بیماری ها و … ایجاد می گردد ، عمل ژنیکوماستی گفته می شود ، این عارضه که هیچ خطری برای فرد ندارد و تنها از نظر ظاهر روحیه ی فرد را تحت تاثیر منفی قرار می دهد ، ممکن است در نوزادان از طریق افزایش هورمون زنانه ی مادر که از طریق جفت به جنین منتقل می شود و همچنین در افراد مسن بالای ۶۵ سال نیز مشاهده شود ، بیشترین میزان بزرگی سینه در پسران تازه به بلوغ رسیده مشاهده می گردد .

  عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  از ساده ترین روش های درمانی عارضه ی ژنیکوماستی در مردان درمان با داروی تاموکسیفن ۲۰ میلی گرمی است که به صورت روزانه و به مدت بیش از ۵ سال باید مورد مصرف قرار گیرد ، این دارو به مرور زمان سبب کوچکی بافت سینه و کنترل آن خواهد شد .
  از آنجا که برخی افراد از انجام هر گونه جراحی و برش واهمه دارند ، مصرف داروی تاموکسیفن جهت درمان این عارضه ، مفید واقع خواهد شد .

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  در کلینیک های زیبایی جهت درمان موثر و کارآمد ، عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن ، ابتدا شدت عارضه و علل ایجاد کننده ی آن مورد بررسی قرار خواهند گرفت ، پس از آن ،چنانچه بزرگی سینه در فرد در حدی باشد که نیازی به جراحی نبوده و فرد می تواند آن را کنترل کند ، مصرف تاموکسیفن تجویی خواهد شد .
  برترین کلینیک عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن را می توان با تحقیق و جست و جو در اینترنت در سایت های پزشکی ، در رابطه با کادر پزشکی ، سابقه ، میزان تحصیلات و تخصص آنها ، امکانات و تجهیزات کلینیک ، میزان رضایت مراجعه کنندگان ، تعداد عمل های انجام شده ی موفق و … در هر شهری انتخاب نمود .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.