با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با لیزر کجاست
  17 اکتبر 2018 بدون نظر 452 بازدید

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با لیزر در ایران

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  اگر خواهان کاربرد لیزر در رفع موثر عارضه ی ژنیکوماستی خود هستید ، با ما در این مقاله همراه باشید تا ضمن شناسایی عارضه ژنیکوماستی ، مشخصات و نحوی یافتن کلینیک عمل ژنیکوماستی با لیزر مورد بررسی قرار گیرد .

  عمل ژنیکوماستی

  برخی مردان سینه هایی بزرگ و زنانه دارند ، به این عارضه که در اثر افزایش هورمون زنانه ( استروژن ) در بدن مردان بروز می کند ، ژنیکوماستی گفته می شود ، به عمل زیبایی درمان این عارضه ، عمل ژنیکوماستی اطلاق می گردد که لیزر درمانی یا لیزر لیپولیز از جمله روش های موثر درمان این عارضه می باشد .

  عمل ژنیکوماستی با لیزر

  به منظور درمان عارضه ی ژنیکوماستی به کمک لیزر ، ابتدا پزشک بیحسی موضعی در سینه ایجاد می کند ، سپس یک برش یک الی دو میلی متری جهت عبور لوله ی کانولا ایجاد می کند ، با عبور این لوله و حرکت رفت و برگشتی آن ، گرمای حاصل از اشعه ی لیزر سبب شکسته شدن چربی ها و مایع شدن آنها می گردد که در نهایت پس از اتمام لیزر کردن چربی ها ، از طریق مکش دستگاه و سوخت و ساز طبیعی بدن این چربی اضافه از سینه به شکل مطلوبی تخلیه خواهد شد .

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با لیزر

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با لیزر

  کلینیک عمل ژنیکوماستی با لیزر

  در یک کلینیک عمل ژنیکوماستی با لیزر ، این عمل ، توسط پزشک متخصص ماهر و با تجربه انجام می شود تا هیچ گونه عارضه ای پس از عمل برای فرد ایجاد نگردد ، لذا به منظور یافتن یک کلینیک معتبر و باسابقه به سایت های پزشکی مراجعه کنید ، با کمی بررسی و تحقیق در زمینه کادر پزشکی ، تجهیزات و امکانات ، عمل های انجام شده ، تعداد مراجعه کنندگان ، تصاویر قبل بعد از عمل و … به راحتی می توان یک کلینیک زیبایی معتبر و حرفه ای را جهت انجام عمل ژنیکوماستی با لیزر برای خود پیدا کنید .
  کلینیک های زیبایی زیادی با ارائه ی خدمات متنوع نظیر عمل ژنیکوماستی با لیزر در شهرهای مختلف کشور وجود دارند که با بهره گیری از کادر پزشکی متخصص ، نتایج بسیار موفقیت آمیزی را در زمینه ی درمان موثر عارضه ی ژنیکوماستی رقم زده اند .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.