با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیزر خط اخم و لبخند
  27 اکتبر 2018 بدون نظر 391 بازدید

  کلینیک لیزر خط اخم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  قرار گیری طولانی مدت و بدون محافظ و کرم ضد آفتاب در برابر نور خورشید ، اخم کردن های مداوم و طولانی ، افزایش سن ، عدم تغذیه ی سرشار از ویتامین ها و پروتئین و … از جمله دلایل اصلی بروز چین و چروک و خطوط پیرکننده ی پوست هستند که لازم است با روش های اصولی و استاندارد به درمان آنها ، اقدام نمود ، در همین راستا در این مقاله ، کلینیک لیزر خط اخم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  لیزر خط اخم

  لیزر درمانی خط اخم ، روشی موثر ، کم تهاجمی و قابل استفاده در انواع پوست می باشد که به شکل مطلوب و کاملی موجب تسریع تولید کلاژن پشتیبان کننده ی خواهد شد ، در نتیجه طی ۳ الی ۶ ماه بعد ، شاهد رفع خط اخم و صاف و هموار شدن پوست خواهیم بود .
  به منظور درمان خط اخم ، از لیزر های تخریبی ؛ اربیوم فرکسل (Erbium FRAXEL) و لیزر CO2 فرکسل (CO2 FRAXEL) استفاده می شود که بسته به عمف خط اخم ، می توان عمق و شدت نفوذ اشعه ی لیزر را در لایه های پوست ، تنظیم نمود که در نتیجه تاثیرات بسیار مطلوبی در جوانسازی پوست اعمال کرده و خط اخم را برطرف می سازند .

  کلینیک لیزر خط اخم

  در یک کلینیک معتبر و حرفه ای لیزر خط اخم ، ابتدا با بررسی مشکلات پوستی فرد و وضعیت سلامت او ، مناسب بودن فرد برای لیزر درمانی مورد ارزیابی قرار می گیرد ، سپس از دستگاه ها و تکنیک های به روز دنیای پزشکی استفاده می گردد ، تعداد جلسات درمان نیز با توجه به عمق و شدت عارضه تعیین و مورد توجه قرار خواهد گرفت تا حدود ۶ ماه بعد شاهد محو شدن خط اخم باشیم .

  کلینیک لیزر خط اخم و لبخند

  کلینیک لیزر خط اخم و لبخند

  یافتن کلینیک لیزر خط اخم

  ساده ترین روش ، جهت یافتن یک کلینیک معتبر ، با سابقه و تخصصی لیزر خط اخم ، مراجعه به سایت های کلینیک های زیبایی است که به خوبی به معرفی ؛ کلیه امکانات ، تجهیزات ، کادر پزشکی ، تعداد عمل های انجام شده ، خدمات مورد ارائه ، موقعیت جغرافیایی کلینیک ، تشریح نحوه ی انجام عمل ، ارائه ی مراقبت های قبل ، حین و بعد از عمل ، هزینه های عمل و … پرداخته شده است ، با مقایسه ی دو یا چند کلینیک می توان بهترین انتخاب را داشت .
  همچنین فرد جهت انتخاب بهترین کلینیک لیزر خط اخم ، می تواند به صورت حضوری و با شرکت در جلسه ی مشاوره از اطلاعات لازمه به طور کامل آگاه شده و در نهایت بهترین کلینیک زیبایی معتبر را انتخاب نماید .

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.