با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کلینیک لیزر موهای زائد
  1 دسامبر 2018 بدون نظر 531 بازدید

  کلینیک لیزر موهای زائد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  گسترش روز افزون بروز موهای زائد در صورت و بدن مخصوصا برای خانم ها و در سنین مختلف موجب گردیده است تا به همین دلیل کلینیک های تخصصی لیزری موهای زائد زیادی در استان ها و شهرهای مختلف کشور ما به ارائه خدمات مختلف به مراجعه کنندگان مشغول هستند که درجه اعتبار این کلینیک ها به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد اما کلینیک لیزر موهای زائد باید دارای چه ویژگی هایی باشد تا افرادی که به موهای زائد صورت و بدن دچار هستند بتوانند با اطمینان از رفع این موها به کلینیک های مختلف مراجعه نمایند.

  کلینیک لیزر موهای زائد

  یکی از کلینیک های تخصصی پزشکی ، مراکز انجام لیزر موهای زائد می باشد که در این کلینیک ها که هر کدام امکانات و تجهیزات مختلفی دارند متخصصین با تجربه که متبحر و آشنا به دستگاه های لیزری به رفع موهای زائد مراجعه کنندگان می پردازند که در هر کلینیکی که دستگاه های لیزری به روز تر و مدرن تری را در مرکز درمانی خود به کار بگیرد به دلیل رضایت بیشتر مراجعه کنندگان از درجه اعتبار بیشتری برخوردار خواهد بود.

  لیزر موهای زائد صورت خانم ها

  لیزر موهای زائد صورت خانم ها

  هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک ها

  در کلینیک های تخصصی لیزر موهای زائد هزینه رفع موهای زائد در هر بیماری به رنگ پوست وی، لیزر استفاده شده، ناحیه تحت درمان، ضخامت موها، مقاومت موها در برابر لیزر ، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک و موقعیت جغرافیایی آن و شهری که کلینیک در آنجا واقع شده است بستگی خواهد داشت و مراکز تخصصی لیزر موهای زائد به دلیل گران بودن دستگاه های لیزری و وارداتی بودن آنها تعرفه های بسیار بالایی را از مراجعه کنندگان دریافت می نمایند که پرداخت این هزینه ها از عهده همه اقشار جامعه بر نخواهد آمد.

  کلینیک برای لیزر موهای زائد

  جلسات لیزر درمانی موهای زائد

  در کلینیک های تخصصی لیزر موهای زائد جلسات درمانی هر بیمار با توجه به ضخامت موهای زائد وی، مقاومت آنها در برابر لیزر، وسعت ناحیه تحت درمان و رنگ پوست فرد تعیین می گردد و در بین جلسات جهت تکمیل چرخه رشد موها و ترمیم پوست چند هفته فاصله قرار داده می شود تا تاثیر لیزر بر روی موها با موفقیت ایجاد گردد و طی چند جلسه ۱ ساعته با توجه به ناحیه تحت درمان که معمولا بیشتر از ۱۰ جلسه نخواهد بود درصد بالایی از موهای زائد برطرف خواهند شد.

  دستگاه های لیزر موهای زائد

  برای انجام عمل لیزر موهای زائد ، دستگاه های مختلفی استفاده می شوند. برخی از این دستگاه ها را می توان از فروشگاه های معتبر پزشکی و بهداشتی خریداری کرد و در منزل از آن ها استفاده کرد . البته باید به توصیه هایی که در دفترچه راهنما نوشته شده است توجه داشت. افرادی که از دستگاه های خانگی لیزر موهای زائد استفاده می کنند ، ریسک بیشتری نسبت به سایر افراد دارند.

  برخی از دستگاه های پیشرفته لیزر موهای زائد ، در منزل قابل استفاده نیستند و باید با مراجعه به متخصص زیبایی و در کلینیک لیزر موهای زائد بدن ، عمل های لیزر موهای زائد بدن انجام شود. پیدا کردن یک کلینیک لیزر موهای زائد معتبر و قابل اعتماد کار راحتی نیست و با مراجعه به سایت های اینترنتی معتبر و پرس و جو از متقاضیان لیزر موهای زائد و پزشکان و کارشناسان زیبایی ، می توان به این کلینیک ها مراجعه کرد.

  البته برخی از آرایشگاه ها هم عمل لیزر موهای زائد را انجام می دهند. توصیه می شود از رفتن به آرایشگاه ها برای لیزر موهای زائد بدن خودداری کنید تا ابتلا به بیماری های پوست و مو و عفونت های پوستی یا زخم یا اسکار یا کبودی بعد از انجام لیزر موها کم باشد. ممکن است در این آرایشگاه ها برای لیزر موها از دستگاه های بهداشتی و محیطی استریل و بهداشتی استفاده نشود و افراد غیر متخصص و معمولی ، عمل لیزر موهای زائد را برعهده بگیرند. پس در پیدا کردن بهترین مکان برای لیزر موهای زائد خود ، دقت لازم را داشته باشید!

  دستگاه های لیزر موهای زائد

  دستگاه های لیزر موهای زائد

  روش های لیز رموهای زائد

  لیزر موهای زائد با روش های مختلفی انجام می شود. میزان کلفتی موها و رنگ پوست و رنگ مو و ابتلا به برخی بیماری های پوستی یا داشتن موهای هورمونی و موهای زائد غیرعادی می تواند برای پیدا کردن بهترین روش برای لیزر موهای زائد تاثیرگذار خواهد بود.

  روش های کاهش درد لیزر موهای زائد

  روش های کاهش درد لیزر موهای زائد

  روش لیزر E-light لیزرموهای زائد ، روش لیزر Nd-Yag لیزر موهای زائد ، روش لیزر ipl لیزر موهای زائد ، لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندریت ، لیزر موهای زائد با روش لیزر دایود از بهترین و پیشرفته ترین روش های لیزر موهای زائد بدن و صورت می باشند. این روش ها و دستگاه های مورد استفاده آن ها در کلینیک آریا ایران نوین وجود دارند و توسط بهترین متخصصان لیزر و زیبایی انجام می شود. بطوریکه متقاضیان لیزر موهای زائد بدن ، بعد از مراجعه به کلینیک و معاینه توسط پزشک و بررسی میزان کلفتی و بیماری های هورمونی و گرفت شرح حال بیمار ، بهترین روش لیزر موها برای متقاضی در نظر گرفته شده و توسط دستگاه استریل و در محیطی کاملا بهداشتی ، عمل لیزر موهای زائد انجام می شود.

  اقدامات قبل از لیزر موهای زائد بدن و صورت

  متقاضیان لیزر موهای زائد بدن و صورت باید توجه داشته باشند که تا شش هفته قبل از انجام لیزر ، باید از انجام عمل های اپلاسیون یا سولاریوم یا الکترولیزر یا آفتاب گرفتن جلوگیری کنند زیرا این اقدامات قبل از لیزر باعث ضعیف شدن پوست و مو می شود و سوختگی و کبودی بعد از لیزر را به شدت افزایش می دهد. همچنین توصیه می شود اگر متقاضیان لیزر ، داروی خاصی مصرف می کنند یا از آنتی بیوتیک ها استفاده می کنند ، حتما قبل از انجام لیزر ، به پزشک خود اطلاع دهند.

  بعد از لیزر موهای زائد

  بعد از لیزر موهای زائد

  مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

  متخصصان زیبایی و پزشکان لیزر موهای زائد بدن و صورت در کلینیک توصیه می کنند بعد از انجام لیز رموهای زائد در کلینیک باید از برخورد پوست با اشعه مستقیم خورشید اجتناب کرد و بعد از خروج از منزل تا مدت ها از انواع کرم های ضدآفتاب معتبر استفاده شود و تا جایی که امکان دارد ، در بین جلسات لیزر موها ، برای حذف موهای زائد از روش اپلاسیون بهداشتی استفاده کرد.

  منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.