با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کلینیک پروز لب
  20 آگوست 2018 بدون نظر 972 بازدید

  بهترین کلینیک پروتز لب در تهران

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 4]

  اما مهم ترین سوالی که مطرح می شود این است که بهترین کلینیک پروتز لب در تهران کجاست؟ چگونه میتوان به کلینیک های مربوطه برای استفاده از موادی مرغوب اطمینان کرد؟ برای اینکه بتوانید پاسخ سوال های خود را پیدا کنید در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم تا با معرفی برخی از معیارها بهترین کلینیک پروتز لب را به شما معرفی کنیم تا راحت تر بتوانید در میان خیل عظیم کلینیک های موجود در تهران بهترین را برگزینید.

  پروتز لب

  داشتن لب هایی پر و بزرگ در طی چندین سال گذشته به یکی از ایده آل های زیبایی تبدیل شده است به طوریکه افراد برای رسیدن به آن روش های بسیاری را امتحان می کنند. اما امروزه بزرگ کردن لب کار چندان سختی نیست و با مراجعه به پزشک و کلینیک زیبایی می توانید با استفاده از پروتز لب و یا پرکننده های پوستی مانند تزریق ژل در لب، به لب هایی گوشتی و برجسته دست پیدا کنید همه افراد زیادی را مشاهده کرده اید که به این عمل را انجام داده اند و ظاهر آنها تا چه اندازه دچار تغییر شده است. کسانی که دارای لب های لاغر هستند، بطور خاص می توانند از مزایای ناشی از  پروتز لب با تزریق ژل بهره مند شوند.

  پروتز لب ها

  پروتز لب ها

  کلینیک پروتز لب

  در مقایسه با سایر انواع عمل های جراحی زیبایی، خطر مربوط به عوارض پروتز لب به نسبت کم است. شاید بتوان گفت همین مسئله یکی از مهم ترین دلایلی است که افراد به دنبال کلینیک پروتز لب میروند. اما باید بدانید که انجام این عمل خالی از عوارض نبوده و عوارضی همچون پس زدن پروتز، عفونت، تغییر شکل پروتز، ایجاد جای زخم، و سفت شدن لب ها را با خود به همراه دارد.

  کلینیک پروتز لب

  کلینیک پروتز لب

  خطرات پروتز لب

  به هر حال این خطرها می توانند با انتخاب یک جراح با تجربه برای انجام عمل جراحی زیبایی لب بطور جدی کاهش پیدا کنند. همانطور که میدانید تعداد کلینیک پروتز لب در تهران بسیار زیاد است اما تعداد محدودی از آنان معتبر و مجهز می باشد. همچنین تعداد بسیار محدودی از آنان دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشند. در نظر داشته باشید وقتی به کلینیک زیبایی معتبر مراجعه می کنید پزشک مربوطه باید از مهارت و تجربه بسیار بالایی در انجام این کار برخوردار باشد زیرا در صورت هرگونه بی دقتی میتواند عوارض بسیار زیادی را برای بیمار به همراه داشته باشد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین




  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.