با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین کلینیک کاشت مو
23 ژوئن 2019 بدون نظر 516 بازدید

کلینیک کاشت مو

[تعداد: 2   میانگین: 2.5/5]

کاشت مو یکی از عمل های زیبایی متداول و نسبتا پرهزینه برای آقایان و خانم هایی که دچار ریزش موی شدی شده اند می باشد. برای کاهش عوارض ناشی از کاشت مو و کاهش هزینه های عمل کاشت مو باید به کلینیک کاشت مو در شهر خود مراجعه کنید . البته پیدا کردن بهترین کلینیک زیبایی برای انجام عمل های کاشت مو یکی از مشکلات بر سر راه شما خواهد بود که با تحقیق و بررسی دقیق تمامی مراکز درمانی و کلینیک های زیبایی می توان اطلاعات دقیقی از آن به دست آورد.

کاشت مو در ایران در کلینیک کاشت مو

موهای سر و موهای ناحیه ابروها می تواند نقش بسیار مهم و کلیدی در زیبایی و جوانی فرد داشته باشد. کم شدن موها و ریزش شدید موهای سر می تواند تهدید جدی برای زیبایی فرد باشد. البته می توان گفت متقاضیان درمان ریزش مو در زنان و مردان یکسان است ولی جوانان و نوجوانان به زیبایی خود اهمیت بیشتری قائلند و به دنبال پرپشت کردن موها و رفعه نواقص پوست و مو خود هستند.

روش های مدرن کاشت موی طبیعی

البته در ایران کاشت مو با روش های مدرن و استاندارد انجام می شود. روش sut کاشت مو و روش fut کاشت مو و روش fit کاشت مو و روش hrt کاشت و تقویت مو از معروف ترین و متداول ترین روش ها می باشد که در کلینیک های زیبایی معتبر انجام می شود. البته روش fci کاشت مو جدیدترین روش کاشت مو است که در مرحله آزمایشگاهی می باشد و هنوز به مرحله اجرایی نرسیده است و در کلینیک ها یا مراکز درمانی انجام نمی شود.

کلینیک کاشت مو

کلینیک کاشت مو

کلینیک کاشت مو

کلینیک کاشت مو ، مرکز درمانی است که عمل کاشت مو با روش های مختلف انجام می شود . برای پیداکردن بهترین مرکز کاشت مو باید به تحقیق و پرس و جوی دقیق پرداخت.

روش های کاشت مو

روش sut کاشت مو : این روش کاشت مو در کشورهای پیشرفته آمریکایی و اروپایی انجام می شود و یکی از بهترین روش های کاشت مو است. بعد از انجام این روش کاشت مو ، تغییرات کاملا قابل مشاهده خواهد بود و این روش از کاشت مو ، تفاوت چندانی با سایر روش ها ندارد ولی برداشت فولیکول های مو در این روش با دستگاه انجام می شود و به صورت دستی انجام نمی شود. مزیت این روش نسبت به سایر روش های کاشت مو در اینر است که در این روش از جراحی برای انجام عمل کاشت مو استفاده نمی شود و عوارض آن هم کم می شود از جمله این که خونریزی و زخم بایجاد شده بسیار کم است و احتمال به جا ماندن اسکار کاهش چشمگیری پیدا می کند. از معایب این روش کاشت مو هم به جا ماندن سوراخ هایی روی سر براثر استفاده از دستگاه برای برداشت فولیکول های مو می باشد.

روش fut کاشت مو : روش fut کاشت مو از قدیمی ترین روش های کاشت مو است که به دلیل داشتن عوارض زیاد منسوخ شده است و امروزه در بسیاری از مراکز درمانی انجام نمی شود. در این روش برای برداشتن فولیکول های مو از روش های جراحی استفاده میشد و در ناحیه مورد نظر کاشته میشد. جای زخم و اسکار در این روش از کاشت مو بیشتر از سایر روش ها می باشد.

روش fit کاشت مو :

منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

از دیگر  خدمات کلینیک آریاایران نوین ، کاشت ابرو با کیفیت می باشد. قیمت کاشت ابرو در این کلینیک بسیار به صرفه و عالی است و متقاضیان می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *