با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تاثیر کم خونی در ریزش مو
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 301 بازدید

  تاثیر کم خونی در ریزش مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  مطمئنا بارها این نکته را شنیده اید و یا آن را امتحان کرده اید که کم خونی باعث به وجود آمدن ریزش مو در بسیاری از افراد می شود. در این رابطه باید بگوییم که کم خونی در ریزش مو تاثیر بسیار زیادی دارد. در واقع افرادی که از رژیم غذایی گیاه خواری و یا رژیم خاصی پیروی می کنند و یا خانم هایی که دوران قاعدگی سختی را پشت سر میگذارند اغلب با این مشکل روبرو می شوند. اما باید بگوییم که نیازی نیست در این رابطه نگرانی هایی داشته باشید زیرا امروزه برای هر مشکلی درمانی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

  کم خونی در ریزش مو و درمان آن

  همانطور که گفته شد کم خونی در درمان ریزش مو آن هم در سنین نوجوانی تاثیر بسیار زیادی دارد. منظور از نوجوانی این نیست که تنها در نوجوانی ریزش مو صورت میگیرد نه تنها منظور این است که در این سن نمود بیشتری پیدا می کند. اما در رابطه با درمان کم خونی باید بگوییم که شما میتوانید به پزشک مراجعه کنید و با توجه به تجویز و اجازه او، قرص های آهن با دوز متفاوت مصرف کنید. همچنین میتوانید با پیروی از یک رژیم غذایی درست و سالم مواد غذایی مورد نیاز بدن خود را تامین کرده و این مشکل را برطرف کنید.

  کم خونی در ریزش مو

  کم خونی در ریزش مو

  علائم کم خونی در ریزش مو

  شاید این مسئله مقداری برای شما نامانوس باشد اما باید بدانید که کم خونی تنها در ریزش مو برای افراد به نمایش در نمی آید از همین رو باید بگوییم که شما میتوانید کم خونی در ریزش مو، بی اشتهایی، سرگیجه و… مشاهده کنید. اکثر این علائم اغلب به دلیل عدن دریافت اکسیژن و مواد مغذی برای افراد به وجود می آید و باعث می شود تا مواد مورد نیاز برای رشد مو تامین نشود و در نتیجه ریزش مو اتفاق افتد.

  مواد تشکیل دهنده مو و تاثیر کم خونی در ریزش مو

  مطمئنا می دانید که خون از مواد مختلفی تشکیل شده است اما تاکنون فکر کرده اید که کمبود کدام یک از مواد آن بر پوست و مو تاثیر مستقیم دارد؟ از همین نیاز است بگوییم که کم خونی در ریزش مو به کمبود موادی همچون:

  • ویتامین E
  • ویتامین C
  • ویتامین B6
  • ویتامین B12
  • فولیک اسید
  • آهن

  بستگی دارد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.